Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ruszyła ani ipa ani zmywacz silikonowy ani nic w tym stylu... Nie mam pojęcia czym to zmyć

Jaka NW? IPA osłabia powoli i stopniowo i RainX-a i Autolandu, natomiast zmywacz silikonowy sobie z nimi radzi dość szybko i sprawnie, zmywa praktycznie bez śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana uszczelek pod pokrywami zaworów (w V6 jest to delikatnie mówiąc problematyczne), świec, aparatu zapłonowego, kopułki, palca, kabli, uszczelek gniazd świec.

4-5 godzin pochylania się na komorą silnika.

To nie dla takiego grubasa jak ja. Nie czuję kręgosłupa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBS CH świetnie wygląda w seryjnym i tuningowanym aucie, felga uniwersalna :). To są 18" i szerokości 8,5?

 

Felga dobrze wygląda i co równie ważne jest pancerna, tak to 8x5Jx18 ET35.

 

Gracjan, kolejne audi :good::good:

PS. Co to za dywaniki? - Petex ?

 

Petex to nie jest, coś podobnego ale dobrze dopasowane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie, dekontaminacja, HDC na rotacji plus Carbon. Opony endurance, szyby Meguiars. Czas działania 5h. Auto ma rok i 20tys km. Stan lakieru widoczny na zdjęciach.

 

Przed

 

5a932e3e.jpg

 

19bdf010.jpg

 

Lekkie swirle, ale nie o korektę tym razem chodziło, typowe wash&wax

 

fab8d496.jpg

 

Po

 

29632d76.jpg

 

77f85f61.jpg

 

Delikatna poprawa po samym HDC

 

1d7ad43c.jpg

 

 

Ogólnie bardzo przyjemna praca, HDC współpracowało idealnie z tym lakierem, znajomy stwierdził że nigdy to auto nie wyglądało tak dobrze. Środka nie ruszałem, chodziło jedynie o oczyszczenie i zabezpieczenie lakieru. Do usunięcia była jedynie drobna rysa na dachu, pomarańczowy pad Flexi i Manzerna PF 2500 poradziła sobie z nią idealnie, więc zakładam że pełna korekta udałaby się z tą pastą jako najmocniejszą. Zdjęcia z telefonu, nie kręcone, w rzeczywistości auto też stało się bielsze, bo miało masę lotnej rdzy na sobie (parkowane codziennie przy firmie z masą żelastwa dookoła, na pierwszym zdjęciu z tyłu auta widać bramę hali i przed nią rdzawy nalot na betonie, a parking jest max 15 metrów dalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem, ale zacząłem we wtorek. Pomalowane i założone listwy w kolor nadwozia, założona dokładka z Cupry oraz podświetlone na żarówce dwuwłóknowej kierunkowskazy (pod osobny przycisk i zapalne tylko na spotach).

 

DSC0025JP_spqsnah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.