Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Umyty, jako że glinkowałem tydzień temu to po osuszeniu poszedł DG Squeaky Clean, potem wymyłem zmywaczem (chyba, albo IPA, nie pamiętam co do butli lałem). Na lakier póki co jedna warstwa Softa Fusso Coat. Wieczorkiem pójdzie druga warstwa, dla pewności.

Na oponki Gyeon Tire (opony wymyte ADBL - 1szy raz go używałem i jest reeeweeelacja. W mojej opinii lepszy od DG #701), z ciekawości nadkola też potraktowałem Tire, ciekawym efektu. Na plastiki, uszczelki i relingi KC NMPC, na zderzaki i felgi BSD (na felgach siedzi 4nano RP ale brakuje kropelek, szyby umyte megsem GCC (dawno nie korzystałem i przypomniałem sobie jak go lubię ;) tyle że dolałem do litra 100 ml IPA, może przez to ;) )

458ef903a6cbae60a7f0c65e1cdcc9c6141.101.88.182mundi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie robiłeś ?

 

ja chce soczewkę dołożyć do mojego MK4. mam fabryczne spryskiwacze. xenon będziesz dokładał ?

 

Dodane po 8 minutach 27 sekundach:

gdzie robiłeś ?

 

ja chce soczewkę dołożyć do mojego MK4. mam fabryczne spryskiwacze. xenon będziesz dokładał ?

 

Mi w HidRetrofit.pl powiedzieli 550zł za przeróbkę lamp. ale to rozumiem jest nielegalne. i proponują HIDa za 299zł. ale jak xenon dokładać to oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oddałem swoją asterkę na przegląd. Dzisiaj odebrałem ze zmienionym olejem, filtrami, ogarniętą klimą i zmienionym przewodzie odmy silnika. Korzystając z ładnej pogody zabrałem się pierwszy raz za glinkowanie i chyba wyszło całkiem nieźle bo lakier śliski i gładziutki :) Na to poszedł DG 101, przy okazji zrobiłem plastiki, oponki i felgi :) W planie miałem jeszcze zasyfione uszczelki, ale czasu nie starczyło - minus pracy na zewnątrz, bez garażu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.