Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym zapytać o Meguiars All Purpose Cleaner który jest sprzedawany w butelce z atomizerem. Do tej pory (jestem laikiem) wydawało mi się, że wszechstronność APC wynika z tego, że w zależności od stopnia rozcieńczenia preparatu można użyć do wszystkiego. A czy ten preparat z linku poniżej jest już rozcieńczony ? Napisane jest że jest do wnętrza ale i "usuwa najcięższe zabrudzenia, smar i smołę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz".

 

http://www.autochemia24.pl/product-pol- ... 700ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, dwa miesiące temu aplikowałem g1. dziś krople nie chcą się poruszać nawet przy 90 km/h. przemycie IPA nie wiele daje. czym ożywić powłokę? glinika?

 

dziwne, że już po 2 miesiącach nie chce odpychać :o może się czymś zapchała? Użyj glinki, a potem jeszcze raz IPY i sprawdź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, dwa miesiące temu aplikowałem g1. dziś krople nie chcą się poruszać nawet przy 90 km/h. przemycie IPA nie wiele daje. czym ożywić powłokę? glinika?

 

dziwne, że już po 2 miesiącach nie chce odpychać :o może się czymś zapchała? Użyj glinki, a potem jeszcze raz IPY i sprawdź ;)

 

Ile było warstw g1 zaaplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wygląda tak: samochód ma 13 miesięcy i po włączeniu AC jest nieprzyjemny zapach, śmierdzi. Na samym nawiewie jest ok. Miesiąc temu samochód był na przeglądzie po roku i został wymieniony filtr kabinowy. Tak szybko się mógł zagrzybić układ? Czy może być coś innego? Auto ma tylko 10 tyś przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak wrzucać zdjęcia w odpowiednim rozmiarze na forum?? Do tej pory korzystałem z ifranview ( mam w opcjach ustawioną rozdzielczość 800x800 ), następnie zdjęcia wrzucałem na imgur.com i na forum . Od jakiegoś czasu zdjęcia mimo zmniejszenią wciąż są niezgodne z regulaminem. Ktoś pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Sucre, Ustaw w IrfanView rozdzielczość 800x600, bo pewnie jak masz ustawione 800x800 i dodatkowo zaznaczoną opcję "zachowaj pierwotne proporcje boków" to może program czasem głupieje i wtedy zrobi, np. pierwszy bok dłuższy od 800.

Ja ma ustawiony tylko wymiar "szerokość", a "wysokość" zostawioną pustą oraz włączoną opcję "zachowaj pierwotne proporcje boków" i fotki zmniejszają się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.