Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chłodnica powiedziała "papa" i trzeba wymienić. Zamiast być już na rozładunku w Szwecji to siedzę w serwisie w Gorzowie. A w magnesy się nie bawię, za duże kary. I owszem poukładane miałem ale przygotowałem się do podnoszenia kabiny i nic się nie sypnęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przede mną jedzie sobie z 35km/h, odczekałem skrzyżowanie, przejście dla pieszych i wyprzedzam. Jestem na jego wysokości a tu Panna zaczyna mi wyjeżdżać z drogi gruntowej i patrzy sie tylko w lewo! Dobrze, że nie hamowałem tylko w gaz i ją ominąłem nie zahaczając ani jej ani auta, które wyprzedzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja dzisiaj widziałem taką akcyjkę. Wjazd do tunelu, prowadzi do niego tylko jeden pas po lewej, dwa pozostałe są do jazdy "na wprost" poza tunel, oddzielone powierzchnią wyłączoną z ruchu. Młode dziewczę w fiaciku 500C (zwróciłem uwagę, bo sympatyczne malutkie autko) przecina dwa pasy do jazdy na wprost i przez wykreskowaną i ciągłą, metr przed tunelem wbija się z impetem przede mnie. Machnąłem ręką, nawet nie zatrąbiłem. Przeprosiła, czy podziękowała mignięciem świateł. Ale, najlepsze było w tunelu. Tam jeden pas główny i awaryjne pobocze z prawej. Cięła poboczem wyminęła tak dwa auta, które z przerażeniem odskakiwały maksymalnie na lewo. Potem wyjazd z tunelu, kolejna powierzchnia włączona z ruchu i dwa razy po jednej ciągłej.

Jak to mówi Gargamel w Smerfach "każda wioska ma swojego idiotę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, nie przekonam rodziców do takiego rozwiązania. Wszystkie rachunki muszą do domu przychodzić w formie papierowej, zresztą sam też nie jestem zwolennikiem e-faktur i podobnego ustrojstwa. Idąc do Tesco i widząc, że tylko samoobsługowe kasy są czynne to wracam do auta. Za każdym razem to "coś" działa mi na nerwy, tak samo wolę mieć w portfelu normalne papierowe pieniądze niż kartę. Mam 23 lata, ale jestem mega uczulony na te niby dobrodziejstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie będzie, nie przekonam rodziców do takiego rozwiązania. Wszystkie rachunki muszą do domu przychodzić w formie papierowej, zresztą sam też nie jestem zwolennikiem e-faktur i podobnego ustrojstwa. Idąc do Tesco i widząc, że tylko samoobsługowe kasy są czynne to wracam do auta. Za każdym razem to "coś" działa mi na nerwy, tak samo wolę mieć w portfelu normalne papierowe pieniądze niż kartę. Mam 23 lata, ale jestem mega uczulony na te niby dobrodziejstwa.

 

Przyznam że jak na 23 letniego informatyka to masz wg mnie bardzo oryginalne podejście do życia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwoałem ostatnio właśnie, że coraz częściej się dzieje tak jak z tymi felgami.

Jadę gdzieś umawiam cenę a przy odbiorze informacja, że duż pracy, cięzki dostęp itp, itd. A efekt końcowy jest taki, że trzeba dopłacać. Dwa razy dałe się naciąć, a teraz jestem już o w/w dwa razy mądrzejszy.

 

A tak wogóle to super podejście, które nie zabradzo rozumiem. Skoro się z kim dogaduję na jakąś cene, to myślę, że ona obowiązuję bo nie idę przecież do piekarza żeby np felgi mi pomalował. Ale zjawisko to najczęściej wystepuje u mechaników, lakierników i pokrewnych, gdzie człowiek nie jest im w stanie udowodnic ile faktycznie czasu czy materiału poświęcili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w zeszłym roku podobną akcję "trzeba dopłacić "

 

zamówiłem drewno na opał 5m3 dębu po 190 złociszy

koleś przywiózł drewno zrzucuił z auta i w momęcie rozliczenia gada że jednak nie 190 a 200

ślicznie podziękowałem i kazałem zabierac drewno spowrotem :thumbdown:

Mina kolesia bezcenna :dontknow: od strzała zszedł z ceny ale byłem nie ugięty

4h ładował to spowrotem na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.