Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

nie dość ze jakaś linka w mechanizmie zamka spadła i nie mogę z zewnątrz otworzyć drzwi kierowcy i okręciła się śruba od rolki obok alternatora to dzisiaj emblemat nie ori odpadł z maski - damn, niech się ten luty kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 godzinki temu kolega zabrał mnie na przejażdzke-z przeciwka ciekawy człowiek Fordem Galaxy bez zadnych swiatel w miejscu gdzie nie ma zadnych latarni-ciemność.

Mało brakowało, a mógłbym tu nie pisac, co za niedorozój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umyłem Leosia, tak konkretnie z sercem, BSD, dressingi itd. Dziś pobudka i widok mokrego okna dachowego w pokoju... a potem jazda po lekko mokrym asfalcie. Znacie to? :kox:fuck może się nie pobrudzi, może się nie pobrudzi, może tylko nadkola, do momentu mijania z TIRem... :zly: i cały plan wpizdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja ostatnio też przejeżdżałem obok myjni, auto miało trochę paprochów na sobie to spłukalem za 2 zety. Sprawdzałem na kamerce to jakieś 1,5 minuty.

Ostatnim programem-nabłyszczaniem opłukujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie laptopa lenovo na gwarancję, podejrzenie o zepsuty zawias z jednej strony bo obudowa przy otwieraniu tak jakby sprazynowala (rozwarstwiala sie) . Tylko zeby to zaakceptowali, dochodze do wniosku ze jak za duzo sie dba o sprzet to wychodzi to na gorzej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.