Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

siwyjac - ja od 97 roku byłem w Erze w 2012 przeszedłem do Play bo były lepsze promocje. Przeszedłem też dla tego że u mnie na osiedlu zasięg na zewnątrz jest na max a w domu spadał do 1 kreski więc w kieszeni nikł i poprawiło się po przejściu do Play. Praktycznie będąc przez 3 lata w Play okazało się że nowe promocje są gorsze niż te stare więc stwierdziłem że wracam do T-Mobile i jakoś będę z tym zasięgiem się zmagał. O dziwo zasięg jest teraz większy bo 2 krechy i nie niknie w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No zgłębiam temat własnie, mam do nich rzut beretem dosłownie. Robiłeś u nich ?

 

To nie tubro ;)

Kilka złotówek i naprawisz

 

No wiadomo, w ogóle koszty napraw w tym aucie są śmieszne, bardziej irytuje unieruchomienie auta kiedy jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgłębiam temat własnie, mam do nich rzut beretem dosłownie. Robiłeś u nich ?

 

To nie tubro ;)

Kilka złotówek i naprawisz

 

No wiadomo, w ogóle koszty napraw w tym aucie są śmieszne, bardziej irytuje unieruchomienie auta kiedy jest potrzebne.

 

Np. kompletne sprzęgło Sachsa 370zł. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo jakieś dwa lata temu brałem od nich alternator do Cytryny, ja wysłałem padnięty oni przysłali regenerowany (wyglądał lepiej niż nówka sztuka ze sklepu) z przesyłkami zapłaciłem coś około 400zł... W Cytrynach jest przekichane bo napięciem na alternatorze steruje BSI i nie wszyscy chcą to naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzę, że w Plusie mają żenujące aktualne abonamenty. Pani dzwoniła do mnie już trzy razy i za każdym wszystko co miała do zaoferowania to to samo co na stronie internetowej. Żadnych korzyści dla stałych klientów, telefony starocie sprzed dwóch lat, jak wymieniłem konkretne modele to albo nie mają, albo w ogóle nie planują wprowadzić do sprzedaży. Plus cofa się, więc pora zmienić operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.