Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak robię coś przy aucie to wszystko co mam na rękach ściągam .

"Inne okoliczności" no właśnie jak bym po "pijoku" zgubił to bym nie był zły ale od kiedy urodził mi się syn czyli od września i pępkowego jakoś tak mam wstręt do alko powyżej 7-9%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok tygodnia nasilaja mi sie objawy stanu przed zawałowego.. :/

Kur.. 28 lat.. :/

 

Kolega 33l po zawale, praca raczej siedząca. Dietę ma teraz taką, co kot napłakał. Coś mieli modzić z bajpasami... W dyskusjach później się okazało, że u jednego szesnastolatka zawał był (nie typu "ktoś - gdzieś - słyszał", tylko konkret). Trzeba uważać, nie ma żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. Mnie to zaczeło przerażać, bo tryb zycia raczej mocno aktywny mam (mgr wf) i mimo nawału obowiązków i obecnie pracy również typowo fizycznej to cały czas mam regularny kontakt ze sportem(oczywiście w formie rekreacyjnej).

Ale niestety..stres jest silniejszy od tego.. :/

Powiem szczerze że jakby nie siatka dwa razy w tygodniu i czasem basen, dzięki czemu sie "odmóżdżam" to chyba bym juz kojfnął.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...](sporo osób straszyło mnie, że Diesle to wielkie kłopoty itd.) ;)

Małe sprostowanie - to nie diesle są wielkimi kłopotami ale w większości przypadków ich poprzedni właściciele. Taka prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "gorsze paliwo"? Lejąc coś do baku jak sprawdzisz czy paliwo jest dobrej czy złej jakości? Chyba że chodziło ci o jakieś dziwne rozcieńczanie z czymś, lub lanie opału/oleju po frytkach? Ale teraz już chyba tego nikt nie robi.. A już na pewno do nowych diesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre paliwo (w teorii) tankuje się na markowych stacjach, a "gorsze" na wszelkich prywatnych, które biorą od tych samych dostawców, ale skąd wiesz co się potem z nim dzieje, czy w cudowny sposób nie zwiększa swojej objętości? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, nie dziś, ale ogólnie PZU - które nie potrafi przez miesiąc poprawić wyceny szkody, którą wykonał niekompetentny pracownik wyceniający np. przy szkodzie przodu auta, tylne światło przeciwmgielne, które jest 7 razy tańsze niż przednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież mini AC od kradzieży, zniszczenia (na postoju). Kosztuje to dużo mniej niż pełne AC. Jest tam jakiś udział własny ale lepiej odzyskać kilka % mniej niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre paliwo (w teorii) tankuje się na markowych stacjach, a "gorsze" na wszelkich prywatnych, które biorą od tych samych dostawców, ale skąd wiesz co się potem z nim dzieje, czy w cudowny sposób nie zwiększa swojej objętości? :o

 

Niekoniecznie, sama tankuję u prywaciarza no ale mam pewność że nie ma domieszek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zabrzu z czwartku na piątek, prawdopodobnie w tych samych godzinach z tej samej ulicy ukradli Q7, Q5 i 3 inne auta.

W Zabrzu....Podjechałem na 3 h do wujka i już mi tam kołpak podpiedzielono pomimo iż był na trytytce.Jakbym mieszkał w tym mieście to chyba jeździłbym tramwajami i busami bo trzymać tam auto i spać spokojnie to 2 różne rzeczy..

Co do paliwa...to znam magika co do nowego diesla na common rail leje najtańszy syf i gdzie popadnie..bo diesel to diesel tylko dzisiejsze silniki to nie to samo co było 20 lat temu gdzie np mercedes 2 l diesel zrobił milion km i połowe z tego na opale czy innym dziadostwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.