Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Artih ja sie wkurzylem bo mi sprzątneli 166 poliftowa ale 3,2 w manualu...na full wypasie i do tego w czerwonym kolorze..samochód za 900e..jakis handlarz czesciami z katowic za sam silnik ze skrzynia dawal 5000zl :/

polift z tym silnikiem i manualem to jest mega rzadkosc, dobra kase moglbys z niego wyciagnac. 3.2 nie bylo z automatem, dawali wtedy 3.0 automat. dlatego tak malo tych 3.2 w 166.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem...co prawda auto bardziej na czesci bo mimo tego ze bylo cale to mialo na sobie wszystkie odcienie czerwonego. Ale przebieg 210000km i silniczek pracowal bardzo ladnie.

 

Za taką bułę to opłacałoby się wziąć i nawet całego pomalować. Jak to mawiają niektórzy "lakierem się nie jeździ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe święta po 40 st. gorączki. A jak dziś mi odpuściła temperatura, to rano okazało się, że nie mogę oka otworzyć ...zapalenie spojówek. Szukam rewolwera żeby się dobić....ratuje mnie że słabo widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.