Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś kolizję i zatrzymano mi prawo jazdy :/

Jest zarządzenie towarzysza Działoszyńskiego, żeby wszystkim z art. 86 par. 1 kw. (m. in. kolizja) zabierać prawko. Jeżeli sąd nie wyda zakazu prowadzenia pojazdów, policja ma wnosić apelacje .

 

@Vespa - tak jest. Niestety, ale kierowcy to wszelkie zło tego kraju (wg. "tych" którzy siedzą "tam"). Gorsze od Sikorskich, Pawłowiczów i innych, co to bez fajery w rękach, na tylnej kanapie kilometry robili za nasze pieniądze...

 

 

Rada (wiem, że "na granicy") - jeżeli wiesz, że policjant ma wonty lub chce robić z gówna bat, mów, że nie masz prawa jazdy przy sobie. Za to jest dodatkowy mandat (wg taryfy 50 zł za brak jednego dokumentu) i 1 pkt.

Jeżeli nie masz prawa jazdy, nikt Ci go nie zabierze (nie zatrzyma)!

 

BTW pisałem o koniecznym wątku prawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie Media Expert. Zamówiłem u nich telefon dla mamy pod choinkę. Jest napisane, że dostawa w 24h, dałem odbiór w sklepie żeby było szybciej. Czekam już 3 dni i cisza. Zamawiał ktoś coś u nich przez internet?? Zawsze tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem leona jakieś 7 miesięcy temu, i nie miałem jeszcze nigdy takiego pechowego auta, w tym okresie : ktoś ładnie zajeb... mi rantem drzwi w moje drzwi (rysy do podkładu) trzy dni temu baba cofała na parkingu i zatrzymała się na moim przednim zderzaku, a wczoraj sam sobie przez przypadek uszkodziłem tylni błotnik :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w czasie gdzie każdy się śpieszy na parkingu przed centrum handlowym jakiś miastowy głupek wjechał mi w tył samochodu. Facet twierdzi że nie widział mojego 7 miejscowego GL , a jechał małą fieściną.

Qrwa jak można nie widzieć wielkiego Gl :(

Całe szczęście że są jeszcze haki z tyłu wozu :)

Tak mnie typ wnerwił że jeszcze troszkę i bym go w łeb pacnął, ale żona , dzieci itd. okres świąt się udzielił...

Przyjechała policja i dostaliśmy po mandaciku.

Lepiej nie ruszać się z domu przed świętami kiedy wywalają się na miasto wszystkie miejscowe głupki i niedzielni kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo policjant twierdził że jak został wezwany to daje nam po 300zł bo to kolizja czy coś takiego...

Spędziłem w tym zamieszaniu 3 godziny więc kiedy powiedziałem, że wniosek do sądu chcę a nie mandat to chciał nam zabrać prawka.

Nie dawno pytałem się jak można stracić prawko podczas wypadku :) , dziś już sam mało go nie straciłem, okres świąt a ja do czasu sprawy latał bym bez prawka:(

Poprosiliśmy o łagodne potraktowanie i wynik był taki że załapaliśmy się po 50 zł z wykroczenia.

Szkoda gadać , pewnie że można by było walczyć tylko o co...?

I potem latać po sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.