Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na jutrzejszy FAKT:

 

Horror - deska klozetowa chciała nas zabic. Zdjecie Pana X (36 l) z zona (32 l) synkiem Brajankiem (6 l) i coreczka Marcysia (4 l) wspolnie wskazują palcami na deskę.

 

Ostatnio patrzę często na pasek gogla czy mi sie strony nie poj.....y ale nie, to Forum KA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto, policjant może (przypadek fakultatywny) zatrzymać prawo jazdy za pokwitowaniem w razie uzasadnionego podejrzenia, że kierowca popełnił przestępstwo lub wykroczenie, za które może być orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Trzeźwy oczywiście, podobno nabijają statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś kolizję i zatrzymano mi prawo jazdy :/

Za co można przy wypadku zatrzymać prawo jazdy?

Rozumiem że byłeś trzeźwy...

Jakiś tam wysoko podstawiony przypomniał, że policjant ma prawo zabrać dokument i jednocześnie zaapelował o częste korzystanie z tego przywileju.

 

Sęk w tym, że 90% dokumentów zwraca sąd (on musi podjąć decyzję, czy policjanci zrobili słusznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam inaczej.

Byłeś sprawcą tego wypadku, co się stało?

Jeszcze się nie spotkałem żeby zabrał policjant prawko przy wypadku jak ktoś był trzeźwy.

No chyba że ewidentnie np. uciekałeś czy coś w tym stylu lub no nie wiem .... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w rodzinie mieliśmy podobną sytułację. Ktoś nam wjechał w tył przyjechała policja i po spisaniu zeznań zabrała prawko na tydzień, trzy dni później sąd orzekł, że zostało zabrane bezprawnie lecz na oddanie mają termin 10 dni, ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja. Taki przykład. Jesteś zawodowym kierowcą. Powodujesz wypadek, w którym nikt nie ginie ani nie odnosi ciężkich obrażeń. Policja Ci zabiera prawko i zostawia tym samym w ciemnej dupie. Nie możesz pracować, więc idziesz na przymusowy urlop. Pracodawca z tego powodu traci kilkadziesiąt tysięcy, bo nie miał kto przywieźć towaru, bez którego produkcja stoi.

 

Taki oto przykładowy scenariusz beztroskiego zabierania dokumentów i konsekwencji z tym związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.