Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

To teraz już jasne. Załatwiłeś sobie godzinkę na umycie, wysuszenie i nawoskowanie auta i stąd 30 minut stworzyło OGROMNY problem. A prawdziwym problemem jest to że nawet cała godzina to mało żeby to wszystko po ludzku zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już jasne. Załatwiłeś sobie godzinkę na umycie, wysuszenie i nawoskowanie auta i stąd 30 minut stworzyło OGROMNY problem. A prawdziwym problemem jest to że nawet cała godzina to mało żeby to wszystko po ludzku zrobić.

 

dokładnie, dla każdego taki proces to przynajmniej kilka godzin, stąd nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz faceta chcecie uczyć ile czasu potrzebuje na umycie samochodu :mrgreen:

 

Zaklepał godzinę, na wstępie dostał informację że połowę zaplanowanego czasu ma czekać na wolny wjazd, termin ugadany 5 dni wcześniej i wiedzieli dobrze ile tego czasu zarezerwował

 

Ja sie nie dziwię że gul skoczył.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha!

comment_zLrWatn53ghF0sjJKpBSxOX9te6KjwxP.gif

 

@karmal, zrób ich w bambuko! Umów się na full detail proces i nie przyjedź!

A jak będą dzwonili i pytali gdzie jesteś to zwlekaj: "stoję pod szlabanem, talibowie wylądowali, przepuszczam niewidomego na pasach itp" :D

Niech czekają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił pół roku temu nówkę Astrę GTC, jakaś tam czerwona perła. Nie dość, że nie mył jej od zakupu to kilka dni temu pojechał na automat :wallbash: po czym stwierdził, że nie domyło w zakamarkach... A dziś mówi, że może pod blokiem umyje auto na jedno wiadro :wallbash:

W dodatku na moje uwagi dotyczące piachu i zarysowań stwierdził, że: "Co Ty pier..., jaki piach...poprzedni samochód tak myłem i miał lakier metalik i się błyszczał. Opel ma wytrzymały lakier".

To jest k... jakaś masakra :dontknow: ręce opadają. Tyle razy mu tłoczyłem i edukowałem, ale nie przegadasz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu nikogo na siłę przekonywać. Jeżeli widzę, że ktoś zainteresował się tym co mówię o prawidłowej pielęgnacji lakieru to często ciągne temat, ale jeżeli ktoś i tak wie lepiej że ludwik i szczota jest najlepsza to od razu odpuszczam i pozwalam mu dalej żyć w tym przekonaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przed biedronką wyjeżdżam a jakiś kretyn nie odprowadził wózka sklepowego na swoje miejsce tylko popchnął pod drzwi i na raz ruszył sie wiatr i strzelił mi wózek w tył samochodu potrze a tu literka od marki ułamana i troszkę wklęknięte, myślałem że szlag mnie trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem do dziewczyny ( jeszcze tak nie do końca, ale już prawie :D, ale to nie ważne ) oczywiście zostawiłem wozidło na parkingu, pod latarnią, bo myśle ciemno już to tam będzie "bardziej bezpieczny", po godzinie odwiedziłem samochód bo zapomniałem zeszytu i co zastaję pustą flache krupniku na dachu .... :cry: kuźwa jacy ludzie są dziwni, wręcz niedorozwinięci, jest tyle innych miejsc gdzie można wypić alkohol ... oczywiście wyciągam telefon i świece czy się mienią jakieś rysy, wedle oczekiwań są piękne krechy :zly:

 

nie wiem czemu padł wybór na mój samochód, dlatego, że był czysty a reszta dookoła brudna ? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.