Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

France w dieslu są oszczędne.

We wrześniu byliśmy w Chorwacji.

Cytryna zrobiła 3050 km bez zająknięcia ;)

Z tego pewnie z 2500 km po autostradach, z prędkościami max 130 - 140 km/h

Średnie spalanie z całej trasy według kompa to 4,9 litra/100km

średnia prędkość z tego przebiegu 76 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tak mamy Camillie, Dentinoxy i inne wynalazki )
Mam znajomego lekarza. Ma synka, który ząbkował pół roku temu. Pytałęm jak sobie radzili - "ibum i po temacie, szkoda dziecka i naszej nocy". Można? :-]

 

[ Dodano: 3 Grudzień 2014, 11:22 ]

(tak mamy Camillie, Dentinoxy i inne wynalazki )
Mam znajomego lekarza. Ma synka, który ząbkował pół roku temu. Pytałęm jak sobie radzili - "ibum i po temacie, szkoda dziecka i naszej nocy". Można? :-]

 

[ Dodano: 3 Grudzień 2014, 11:22 ]

(tak mamy Camillie, Dentinoxy i inne wynalazki )
Mam znajomego lekarza. Ma synka, który ząbkował pół roku temu. Pytałęm jak sobie radzili - "ibum i po temacie, szkoda dziecka i naszej nocy". Można? :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, ile tam masz kuni? 80 ?

 

cytuję autocentrum

Od stycznia tego roku posiadam to autko z tym silnikiem. Poprzedni właściciel - wujek osiągał średnio 4.6l/100 i nie robił dłuższych tras. Osobiście od stycznia zrobiłem jakieś 15 tyś km. Przy 160 km/h komputer pokazuje 8.6l/100 - jak na taki silnik, rewelacja.

 

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/spalanie/rena ... z3KpfO7UpF

 

 

1.5 dCi 82km K9K Trasa 5 bieg ~1800 obrotow ~3,7 litra 80km/h 5 bieg ~2000 obrotow ~4.2 litra 100km/h 5 bieg ~2500 obrotow ~4,7 litra 120km/h 5 bieg ~3000 obrotow ~5,5 litra 140km/h 5 nieg ~3500 obrotow ~6,1-6,5 litra 150-160km/h wiecej niema co jechac bo buczy w srodku , jakby nie bylo to auto miejskie . Miasto - srednie spalanie 6.0-6.5 - przy dosc dynamicznej jezdzie , wiecej sie nieda zrobic Przebieg 92000

 

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/spalanie/rena ... z3KpfsdZb7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Was ludzie nie rozumiem. Jak geno pisze, że Scirocco 2.0 ponad 200koni spala mu poniżej 10litrów to nikt nic nie marudzi. Jak luq pisze, że diesel 1.5 poniżej 100KM spala 5-6litrów to każdy wielce zdziwiony.

Mojego brata Leon II 1.9TDI 140KM spala po mieście 6.5litra, a wykorzystywany jest w całej skali obrotów. Takie są niektóre diesle i co poradzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Was ludzie nie rozumiem. Jak geno pisze, że Scirocco 2.0 ponad 200koni spala mu poniżej 10litrów to nikt nic nie marudzi. Jak luq pisze, że diesel 1.5 poniżej 100KM spala 5-6litrów to każdy wielce zdziwiony.

Już myślałem, że nikt inny tego nie zauważył :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, taka sytuacja z dzisiaj :

 

Samochód stoi zaparkowany na podwórzu przed blokiem. Podwórze jest zamykane i należy tylko do mieszkańców bloku. Schodzę dzisiaj rano i widzę, że moje auto ktoś przestawił, właściwie to nawet przepchnął na chama. Od rana były też prowadzone roboty budowlane na dachu kamienicy naprzeciwko z użyciem dużego dźwigu. Panowie z dźwigu się nie zmieścili na parkingu i postanowili przestawić mi auto. Skutkiem tego są dwa wgniecione błotniki (lewa/prawa). Ogólnie auto pobrudzone od smaru i możliwe, że pod spodem również porysowane. Kierownik nie poczuwa się do winy twierdząc, że wczoraj wystawił kartkę z ogłoszeniem o prowadzonych robotach budowlanych. Twierdzi, że mógł wezwać straż miejską, która odholowałaby samochód na mój koszt.Ja natomiast ze względu na chorobę nie ruszam się z domu od niedzieli i nie mogłem tej informacji zobaczyć. Policja wezwana, notatka spisana. Policjanci jednak powiedzieli, że skoro nie mam świadków to szanse na naprawdę szkód zerowe. Czy można coś jeszcze w tej sytuacji zrobić? Może jest ktoś ogarnięty w temacie powództwa cywilnego ( bo to chyba jedyna droga ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego brata Leon II 1.9TDI 140KM spala po mieście 6.5litra, a wykorzystywany jest w całej skali obrotów.

To niech poda średnią z przelotu 150-160 to 8L jak nic wyjdzie nie ma bata.

 

ON czy Pb skądś moc musi się brać, podajcie średnią z całego zbiornika albo co najmniej z trasy 700-800km a nie ze 100km bo to się mija z celem. U mnie przelot Poznań - Warszawa - Poznań połowa krajówkami połowa autostradą średnia 5,8L/100km średnia prędkość 87km/h, około 700km zrobione Dla porównania ta sama trasa ale tylko autostrada Opel Insignia kombi 2.0 163KM średnia 7,4L/100km średnia prędkość 96km/h :P

 

Delikatnie muskając gaz i prędkość 100-120 to wynik koło 5L jest możliwy, ale nie przy 150-160 gdzie robi się wir w baku i koks ostro leci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.