Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem urodzinowy prezent od mechaniora, który zrobił mi alternator, za który muszę zapłacić 180 zł :wallbash: Myślałem, że to będzie tańsza impreza.

A ile miał wziąć?

Pół litra,które razem zrobicie ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, eee i tak to nic nie da. Z tego co czytam w internecie to walka z wiatrakami :)

Jak ja napisałem maila z reklamacją, że mi wydzwaniają z informacjami marketingowymi to dostałem po miesiącu przeprosiny i 1miesiąc abonamentu za free :lol:

 

Do mnie tez dzwonią co chwile ale telefon mam na kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem urodzinowy prezent od mechaniora, który zrobił mi alternator, za który muszę zapłacić 180 zł :wallbash: Myślałem, że to będzie tańsza impreza.

 

Czego płaczesz...Te 180 zł to czystko eksploatacyjne ;):);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem urodzinowy prezent od mechaniora, który zrobił mi alternator, za który muszę zapłacić 180 zł :wallbash: Myślałem, że to będzie tańsza impreza.

To okazja, więc powinieneś podziękować z pocałowaniem w rączkę, ja za same części do swojego alternatora dałem 200 złotych, a resztę sam robiłem. Więc w zakładzie zostawiłbym z 300 złotych, najdroższy jest regulator napięcia często zespolony ze szczotkami, który kosztuje czasami powyżej 130 złotych, koszt łożysk to przy tym pikuś, bo zmieścić się w 60 złotych (2 sztuki łożysk) za coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim autku (Laguna 2) mechanik regenerował mi alternator :D Za regenerację zapłaciłem tyle, co za nówkę zamiennik... A dowiedziałem się o cenie zamiennika tego samego dnia, ale już po odebraniu alternatora od fachmana... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

luq92, chłopie... Ty na order za cierpliwość zasługujesz :good:

 

W Twoim wieku miałem Megankę z pierwszej serii więc znam Twój ból i poniekąd Cię rozumiem. Wiedz tylko, że gdzieś tam, jest lepszy świat, gdzie auta jeżdżą całymi latami i się nie psują a lista części eksploatacyjnych jest bardzo krótka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem dla niepełnosprawnych, ale serwis Fixit z Krosna to chyba jakiś zakład pracy chronionej dla niespecjalnie sprytnych !! :wallbash:

w zeszły piątek dostali ode mnie ładowarkę, która była im niezbędna do rozpoczęcia reklamacji kamerki a dziś twierdzą, że reklamacja jest zawieszona bo nie przysłałem ładowarki... :dontknow::zly:

wszystkim chcącym kupić jakąś elektronikę od Prestigio radzę się trzy razy zastanowić, bo ten serwis naprawia 99% sprzętu tego producenta.

od zgłoszenia reklamacji mija miesiąc :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.