Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ogarnąłem Pikaczu pastami 2500 i Antihologramem.

Celem było zabezpieczenie auta powłoką Opti-Coat 2.0

Wszystko zrobione zgodnie (tak mi się wydaje :/ ) ze sztuką. Wczoraj jedna warstwa, dziś z rana druga warstwa. Zacieki "porozcierane" świeżym aplikatorem, a i tak w niektórych miejscach pozostały ślady :/

Fuck, co poszło nie tak?

Jutro chyba będą poprawki, bo mnie to irytuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokerka juz tez postawiona, ale nie da się tego podciągnąć pod żadna komunikacyjną, na mocy której by przysługiwał zastępczak. Młoda ma czym jeździć, wiec to nie problem, ale chodzi juz o sam fakt :dontknow: Nie mówiąc o tym, ze rata leasingu za ten miesiąc poleci, a ponad polowe za który zapłacimy, auto przystoi w serwisie.

 

Z 5-7 roboczych zrobiło sie ponad 2 tygodnie. Niby część idzie z Niemiec, to ja sie spytałem czy to Hans niesie z magazynu na plecach ? Moim zdaniem z uwagi na nowy model i pewnie brak dużych zapasów, dopiero muszą wyprodukować w GB i to wysłać. Druga opcja to jakiś poważny fakap, a BMW milczy, żeby nie bić piany że na przykład wywalą silnik czy coś takiego. No nic, czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walk z MINI ciag dalszy :zly:

 

Czas oczekiwania na część do 15.11, bez niej dalsza jazda na własną odpowiedzialność i ryzyko utraty gwarancji.

Samochód zastępczy przysługuje, ale na czas 3 dni roboczych.

 

Kurtyna.

Dziś miałem styczność z nową Jettą - nie miała nawet 2000km. W ASO porysowali cały lakier (bardzo miękka perła). Usuwając znaczki z tylnej klapy usunęli też klar :good:. Auto ściąga na prawo (widać dalej nie naprawili usterki, która była pokazywana w Raporcie Turbo chyba rok temu). I kup Pan tu nowe auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, cóż takie są choroby wieku dziecięcego ;) a w tej cenie miała by Adasia na pełnym pie... ;) i masę innych nietuzinkowych aut.

 

PS. Spróbuj z nimi rozmowę ze auto na dzialalnosc i jest potrzebne w firmie. Jak nie będzie auta to weźmiesz z wypożyczalni i refakturujesz na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie zastępczaków, parę dni temu wystapiła usterka w traficu (9os.), siadła pompa wspomagania, czas oczekiwania ok. 10-14 dni, nie ma na magazynie ani w PL ani we Francji :thumbdown: . W PZU przysługuje auto zastępcze na 7 dni, niby spoko ale podjeżdża pan Aveo sedan i twierdzi że po raz, w OWU wyraźnie pisze że zastępcze tylko do klasy C (wymienia Octę, Focusa itp) po czym dodaje, że AVEO sedan to ta sama klasa. Cyt: Jak Pan postawisz obok siebie to identyczne wymiary. No cóż, mnie tym nie przekonał :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne podejście tego Inchape, u siebie w małym salonie w Rzeszowie nigdy nie miałem problemu z zastępczym autem, kiedyś kiedy czekali na części jeździłem ich miniakiem chyba ze 2 tygodnie :dontknow: Teraz w okresie przedłużonej gwarancji zastępcze nie obowiązuje ale mimo wszystko, kiedy montowałem Power Kit i nie wyrobili się w terminie jednego dnia dostałem X1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znajomy facet mial problem z nowym Passatem B6. Skrzynia chyba szwankowała. Podjechal do serwisu i..w tym przypadku auto zastępcze się nie należało.

Doradził mu jakiś pracownik, żeby odjechał parę ulic dalej, zadzwonił po lawetę i jak go przywiozą to wtedy zastępcze przysługuje. Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.