Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

ale foty i aukcja mistrz - dużo nauki mam przed sobą :evil: . A swoją drogą, to M5 te najnowsze ale i starsze lokatą kapitału są raczej wątpliwą.... :idea:

jak już to znaleźć coś w miarę do ogarnięcia z e39 i lokata jakaś będzie ;)

e34 już pieniądz konkretny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, często w tarnowie widuję f10 M5 w tym nowym niebieskim "emkowym" kolorze , robi wow ! Zawsze przypomina mi się wtedy twoje E36
wiem jaka,mam juz upatrzona :-]

 

http://allegro.pl/bmw-m5-f10-630ps-i-wl ... 45668.html

 

jest kozak :good:

 

Jak w mordę strzelił ta którą widuje , na żywo rozwala system , no może po za kołem rodem z E60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, no to jest problem. Ja ostatnio dorwałem jednego kumatego, cena spoko, ładnie zrobił a zaliczki nie chciał do samego końca! o prawda był tylko 4 dni, ale kasę chciał po zakonczeniu prac dopiero. REWELKA.

Bez problemowy, nie marudził nie wydziwiał. Nawet nie powiedział "oo kurna, kto panu tak spierdolił?!".

Zapisany i będę go na pewno jeszcze używał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przerabiałem tapetowanie i sam napaskudziłem w mieszkaniu zrywając starą farbę - ściana wyglądała rodem z programu Usterka :)

 

Finalnie przyjechał znajomy - ogarnął ścianę i powiedział, że teraz to już wytapetujemy - i tak poszło.

 

Jego numer moge polecić jak ktoś z Trójmiasta potrzebuje dobrej ekipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałem dzisiaj dwa klucze przy zmianie kół i jeszcze jedno koło mi zostało, jadę jutro do wulkanizatora, może pneumatykiem odkręci. A do tego urwał mi się kawalek wentyla w czujniku, nie mogę dopompować koła, cały czujnik do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość najechał mi na tył auta :cry:

Wygląda niby "tylko" na uszkodzony lakier i zadrapany zderzak...

Szkoda zgłoszona- teraz tylko czekać na dalsze info :/

 

Po tej akcji, na obwodnicy inny koleś załatwiłby mi bok, bo podczas wyprzedzania zaczął zmieniać pas, w połowie wysokości mojego auta :/

 

Także jakiś pechowy dzień mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próba znalezienia kogoś ogarniętego i nie zaczynającego rozmowy od zaliczki do wykończenia mieszkania :wallbash:

 

moja NzŻ to powinna mi piwo codziennie podawać w złotym kuflu, bo praktycznie wszystko (poza kafelkowaniem, ale na upartego też zrobię) potrafę w domu zrobić sam.

ostatnio nawet stwierdziłem, że lepiej tapetuje mi się samemu niż z pomocnikiem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, ale wczoraj w nocy..zostałem delikatnie staranowany przez TAXI drivera.

Do wymiany drzwi od kierowcy, które wgniotły się w jednym miejscu tak, że delikatnie naruszyły słuek.. ciut pogiete są ranty drzwi tylnych...

 

sytuacja o tyle ciężka, że pewnie zgłosze to z AC..

 

Staliśmy na czerwonym świetle na KENie.. 3 pasy:

- prawy do jazdy prosto i skrętu w prawo

- środkowy do jazdy prosto

- lewy do skrętu tylko w lewo

 

Ja na prawym Taxi na środkowym.. przypomniało mi się, że muszę zrobić zakupy, a sklep był tuż obok mie dostępny z lewego pasa:).. pomyślałem, że skoro czerwone dopiero sie zapaliło, przeskoczę sobie w bok na lewy skrajny pas i jak zapali się zielone pojadę dalej.. kiedy zaczałem się przemieszczać TAXI ruszyło bez patrzenia na światła( było czerwone) i walnął mnie w bok..

Facet tłumaczył, że nie spojrzał na światła, zobaczył ze ja ruszam to i on zapiął jedynkę...

 

Także, moja wina, że chciałem zmieniać pasy na czerwonym.. ale też wina Faceta, że ruszył z kopyta na czerwonym...

 

Spisaliśmy oświadczenie..

 

Miał ktoś podobną sytuację?? Można sie podzielić winą? Jak to rozwiązać?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowpicture, jazda na suwak? ;)

 

.. było dobrze po 22-ej, puste ulice.. sam jestem sobie winien :/

 

[ Dodano: 30 Październik 2014, 08:57 ]

shadowpicture, gdyby była policja to Ty dostałbyś mandat za wjazd na skrzyżowanie na czerwonym a taxówka za spowodowanie kolizji. Wg mnie nie będzie problemów

 

Też tak sobie to tłumacze.. do skrzyżowania było jeszcze pare metrów nie wjechałem nawet na pasy.. staliśmy dobre 3-4 metry przed linią świateł.. no ale w tym miejscu nie można pasów zmieniać.. do tego na czerwonym..

 

Rozmwiałem z moim AC - zgłaszam ze swojego ubezpieczenia.. stracę około 10% zniżek.. co jest ułamkiem kosztów przy wymianie drzwi przednich i tylnych plus lakierowaniem słupka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, ale może być tak, że zostanie to uznane jako zmiana pasa (w dodatku w miejscu niedozwolonym) i wtedy shadowpicture będzie sprawcą kolizji. Trudno powiedzieć jak zostanie ta sytuacja zinterpretowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowpicture, dowiedz się u ubezpieczyciela czy tracąc zniżki, nie dostaniesz jakiejś zwyżki, bo o tym już nie lubią informować. Znajomy miał taką sytuację, że stracił 10% zniżek, ale dostał 30% zwyżki za kolizję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowpicture, nigdy ale to przenigdy nie łam przepisow licząc że taksówka Cię puści.

Cierpy na ogół mają tak rozwalone fury, że na bank celowo uderzył w Ciebie, bo oczywiście będzie mógł podreperować taksówkę.

 

Jak zacząłęś pisać że taksi a Ty miłeś czerwone to już nawet nie musiałem kończyć czytać bo wiedzałem jaki będzie finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy w półmroku(6-8 rano, 15-17) jeżdzą bez świateł albo na swoich chinskich LED'ach :zly::dontknow:

Nie irytują tak bardzo jak ludzie jeżdżący na dziennych we mgle (100-200 metrów przejrzystości). Ja tu popierdzielam na halogenach przednich i czasami gdy nie widzę za sobą świateł to i na przeciwmgłowym tylnym (wyłączam zawsze gdy zbliża się do mnie auto), a tu przede mną waćpań bez jakichkolwiek świateł z tyłu jedzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy w półmroku(6-8 rano, 15-17) jeżdzą bez świateł albo na swoich chinskich LED'ach :zly::dontknow:

 

Popieram. Prawie wieczór, szarówa a taki jedzie na ledach. Ale nawet i w dzień za te gówniane zabierałbym dowody rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.