Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cudzoziemcy spowodowali kolizję na rondzie, samochodem pożyczonym z Hertz'a. Zatrzymaliśmy się kawałek dalej i pytanie- oświadczenie czy policja. Zaczęli wymyślać, że są turystami i w ogóle. A uj mnie to obchodzi, dzwonię na policję. Powiedzieli, że spieszą się na pociąg i muszą jechać, czyli można to potraktować jak ucieczkę z miejsca kolizji. Policja powiadomiona na razie tylko telefonicznie, nr spisane, jutro po pracy jadę zgłosić na posterunku. Byłem z trzyletnią córką więc nie będę się za nimi uganiał po mieście i wdawał w grubsze akcje :idea: miłe niedzielne popołudnie. Mam uszkodzony błotnik PL i zderzak z przodu. U nich błotnik TP i zderzak tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umówione na środę do oddania na generalny remont blacharki, graty pokupowane, wstępnie wybrany i dogadany lakiernik, rozpoczęte zbieranie gratów pod dalsze mody a dziś info, że moja firma robi dużą redukcję która najprawdopodobniej mnie obejmie.... :cry:

Aż się odechciewa czasami wszystkiego :cry:

 

Ale tak jakby człowiek patrzył bo mogą zwolnić czy że może być redukcja to człowiek z dnia na dzien zył by w strachu. Wtedy to już tylko do wariatkowa.

 

Nie można tak myśleć i jechać do przodu. Olej to bo to pewnie ogólne straszenie żeby podnieść produktywność. Każdy się teraz będzie bał o dupę to będzie dawał 200% z siebie za 100% pensji. Czysty zysk dla firmy. Znam to po sobie....

 

Głowa do góry. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy jak zaczynam temat podwyżki to ciągle słyszę w odpowiedzi "podwyżki? nie wiem czy nie będziemy zwalniać.. kryzys jest".. Po 5 takich numerach zaczęło mi to koło dupy latać, albo podwyżka albo sam się zwolnię.. :dontknow: Dałem sobie i im czas do końca roku, jak nie to w styczniu rzucam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde auto starsze o rok, wartość "dwóch worków ziemniaków" a pakiet ubezpieczeniowy droższy o 200zł niż w zeszłym roku... :dontknow:

dobrze, że ubezpieczeniami zajmuje się mój znajomy, to się trochę urwało.

 

 

co do podwyżek wynagrodzenia to hasło "kryzys" i "niedochodowy kontrakt" słyszę od kilku dobrych lat... to taki standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, bo to nie chodzi o to, że Ty masz stare tylko, że inni mają nowe (czyt. drogie) hehe

Więc jak Ty walniesz swoim starociem jakąś furę to oni mają wydatek.

Może ubezpieczalni myśli w ten sposób, że jak ktoś jeżdzi starym/tanim gratem to się nie przejmuje i obija inne auta. A jak masz nowe to uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dniowa nokia X RM-980 i już się popsuła,oddałem na gwarancję ponad dwa tygodnie czekania na jakiś kontakt w celu ustalenia usterki,dziś miły Pan dzwoni i mówi że uszkodzona płyta główna (uszkodzenie mechaniczne) :zly::zly: no kur..... ani mi nie upadł,ani nic,nagle się wyłączył i pozamiatane,koszt zrobienia 270zł :wallbash:

Nigdy więcej noki :x:x:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nam przyczepił do drzwi mieszkania kartkę z napisem "To Twój ostatni dzień"...żona podejrzewa, że to któryś z jej wychowanków z pracy znalazl sobie zajecie :o Najgorsze, to że kartka wisiała dwa dni, więc pewnie ile ludzi w bloku, tyle opini o nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dniowa nokia X RM-980 i już się popsuła,oddałem na gwarancję ponad dwa tygodnie czekania na jakiś kontakt w celu ustalenia usterki,dziś miły Pan dzwoni i mówi że uszkodzona płyta główna (uszkodzenie mechaniczne) :zly::zly: no kur..... ani mi nie upadł,ani nic,nagle się wyłączył i pozamiatane,koszt zrobienia 270zł :wallbash:

Nigdy więcej noki :x:x:cry:

To nie kwestia Nokii, tylko zewnętrznego serwisu. Regenesis czy inne badziewie odrzucają niemal wszystko i zawsze wpisują: uszkodzenie mechaniczne albo zalanie. Pisz odwołanie i uderzaj choćby na gęboksiążece na oficjalnym fanpage'u Nokii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, u mojego brata w firmie była podobna akcja.

 

Wysłali telefon do Regenersis i po 1,5 tygodnia informacja, że telefon ma uszkodzoną płytę główną - uszkodzenie mechaniczne więc gwarancja uszkodzona. Telefon wrócił, wsadzili go w inne pudełko (od innego takiego samego telefonu) gdzie oczywiście IMEI się nie zgadzał - przysłali nowy.

 

Ta firma to jakaś kpina. Jak pracowałem kiedyś w branży i widziałem się z Panami z Raszyna to sami mówili, że jak jest jakaś głupia usterka to sami robią kropelkę wody, potem czekają kilka dni aż zacznie śniedzeć, robią zdjęcia i odsyłają że zalany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie zakupy w sklepie X wybierajac opcje platnosci karta visa i opcje wysylki ekspress.

Po drodze przekierowuje mnie na PayFuckU, gdzie jestem przekierowany na strone mojego banku do weryfikacji danych, uzycia tokena i kodu osobistego. Procedura standard, bank norweski potwierdza wszystko, platnosc OK.

ALE PAYU zatrzymuje platnosc do swojej weryfikacji bezpieczenstwa, ktora potrwac moze do 48h! :zly: Wiadomo, sklep nie realizuje dalej zamowienia bo nie maja potwierdzenia platnosci od PayU.

Anulowac tranzakcji nie mozna, zakupow tez. CO TO ZA CYRKI? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można anulować, ale od strony sklepu. Jak wejdzie na swoje konto w payu.pl, to ma opcję anulowania transakcji.

 

Z tego co zauważyłem, to zazwyczaj haltują transakcję z zagranicznych kart. Lokalne przechodzą od razu, choć kilka razy czekałem dzień na potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Softa poszły w górę :wallbash: na przykład Autentic z osiemdziesięciu kilku złotych na 120, co niektóre sklepy tak dumnie pisały ze już jest dostawa tylko nikt nic nie wspominał ze będzie podwyżka cen. Ktoś mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć? nagle Jen podrożał? dostawa? cło? dystrybutor zobaczył ze towar chodliwy i bach większe ceny? Putin maczał w tym swoje brudne paluchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Softa poszły w górę :wallbash: na przykład Autentic z osiemdziesięciu kilku złotych na 120, co niektóre sklepy tak dumnie pisały ze już jest dostawa tylko nikt nic nie wspominał ze będzie podwyżka cen. Ktoś mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć? nagle Jen podrożał? dostawa? cło? dystrybutor zobaczył ze towar chodliwy i bach większe ceny? Putin maczał w tym swoje brudne paluchy?

Proszę bardzo Authentic za 89zł

http://allegro.pl/soft99-authentic-prem ... 78524.html

 

http://allegro.pl/soft99-authentic-prem ... 52160.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija miesiąc od sprzedaży pandy. Dzisiaj dzwoni babeczka że hamulce z tyłu musiała zrobić bo były złom i maglownica jej pada teraz i co z tym robimy? Ja mówię grzecznie, proszę Pani ma Pani nr do mechanika który zna historię auta pozatym auto przez wyjazdem do Holandii było robione, ma pani listę rzeczy które były robione pieczątke i nr tel do mechanika. Proszę zadzwonić i powie co i jak. Ona na to ja nie musze to wada ukryta bo maglownicy nie da się w miesiąc popsuć. Więc albo Pan mi zwraca za naprawę albo zwracam Panu auto bo mam na to 6 mcy albo zgłaszam na Policję. Mówię proszę bardzo a teraz nie mam czasu bo jestem w pracy do widzenia.

 

Noż ludzie to są :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SZyBA, jak sprzedałem Focusa (miał siedem lat) to po kilku miesiącach zadzwonił nowy właściciel z pretensjami że mu padł akumulator (wiedział że akumulator był jeszcze fabryczny) i gdzie może podjechać do mnie po kasę za nowy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.