Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mickul, ja nie wiem o jaki wosk chodzi, ale:

 

1. Kupiony na giełdzie czy w sklepie?

2. Jak w sklepie to czy Polska dystrybucja?

3. Co masz napisane w regulaminie sklepu w dziale dostawa?

 

Słynny Soft 99 z allegro od dystrybutora. Dyskusja rozpoczęła się w temacie z tym woskiem, ale wyrzucili nas stamtąd, więc piszę tutaj. I nie tylko ja mam problem. Oczywiście cierpliwie czekam, bo mi się nie śpieszy. Obym się tylko nie przeczekał. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, koledzy dopiero zaczynają swoja działalność, a wiadomo jak to jest na początku, zawrót głowy

Ja jeszcze nikogo nie oskarżam, bo z reguły czekam 2-3 tygodnie cierpliwie na przesyłkę. Tylko zmartwiły mnie źle podane numery do śledzenia paczki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - spokojnie. Normalnie na przesyłki z Alle... i nie tylko stamtąd większość potrafi czekać tydzień czasu i "nie robi dymu". Poczekajmy do przyszłego wtorku-środy i dopiero - gdy nie będzie ani towaru, ani kontaktu - zacznijmy się niepokoić... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem spoty więc zbieram klamoty na umycie auta po robocie, nie mogę znaleźć nowych wiader z OBI, pytam swoją czy gdzieś je widziała i co się okazało ? Moja kochana wkrótce-żona wywaliła je bo myślała, że są "po czymś" i nie są mi potrzebne.... :wallbash::wallbash::wallbash:

Są chwile kiedy kochać cieżko a utopić jednak szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, pokaz swojego FR'a,obecnie tez latam zawodowcem :)

 

th_083.jpg th_065.jpg th_073.jpg

 

 

MrcinKsi,the_rahzel, dla tego trzeba unikać parkingów jak złego, albo stawać szeroko :evil:

 

Jak parkowałem to było pusto dookoła mnie,a auto zostawiłem na 1,5godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.