Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś ładnie kulturalnie czytam sobie .... bo dwa dni temu kupiłem auto używane, bo używane, ale dla mnie nowe. Orientuje się na rynku co i jak z OC i AC. Mój nowy samochodzik, podkreślam mam go dwa dni. Mój samochód stoi zaparkowany przed blokiem. W tem dzwoni do mnie domofon. Mój kumpel właśnie przechodził i widział jak jakaś blondyna przez omyłkę walnęła w moje nowe auto, bo wykręcić nie mogła. Gdyby nie on to by jeszcze zwiała. To tak to mnie dziś na dzień dobry zdenerwowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane po 3 minutach 32 sekundach:

ostatnio za furę z 2012r wartą około 40tys przyszło 4200 w PZU :lol::lol::lol::lol:

 

 

W zeszłym roku za OC/AC w Swifcie w PZU - 2056 zł

W tym roku według kalklacji przedłużenie na tych samych warunkach - PZU 1 rata 4 658,00zł 2 raty 5 123,00zł :lol: - po 60% zniżek na OC/AC... a samochód według ich kalkulacji wart 28 800

 

Dla porównania babka w salonie znalazła nam ten sam pakiet jak mieliśmy w PZU, z tym, że z lepszym assistance i i samochodem zastępczym na 9 dni na czas naprawy w Hestii za 1756,00 zł.

 

Chyba wezmę 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzepaku mam pełno w drodze do pracy, ale bardziej bym się tej sosny przyczepił, bo rano auto było czyste, a po 8h stania na parkingu jest żółte. Myć nie będe, bo jutro będzie to samo.

 

[ref]Crockett84[/ref], kurcze dużo... :shock: Ja za E91 3,0 płace 2120 zł za OC/AC. Wartość auta chyba 26800 według ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Crockett84[/ref], w PZU chyba na głowę upadli, jak liczyłem dla siebie (Mazda6 2.5 LPG 2008) PZU pokazało samo OC za 5000 PLN przy moich zniżkach -60%

Rankomat wyliczył 1000zł w AXA za 1300 wyszło z AC od kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
się tej sosny przyczepił, bo rano auto było czyste, a po 8h stania na parkingu jest żółte.
ja mieszkam gdzie na okolo las . Po umyciu auta 40 min i jest cale w pylkach . Plukam tylko codziennie i tyle mi pozostalo . Obydwa samochody ciemne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Crockett84[/ref], auto na Ciebie? Masz pewnie zwyżkę za wiek? Ile masz lat?

 

33 lata, prawko od 2002. Żadnego dzwona do tej pory nie zaliczyłem.

I to wcale nie jakiś hiper mega pakiet w tym AC...

Dodam, że ubezpieczam cały czas w salonie w którym kupione było auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wujek wkurza, który w piątek odebrał nową Sandero i ma z salonu pakiet ubezpieczenie OC/AC za 500 zł i teraz się ze mnie nabija, że ja płace 4 razy tyle. Swoją droga on za nową Dacię dał 45 tys. zł a ja za 10 letnie BMW 37 tys. :D Ja tam myślę, że salon i tak wyjdzie an swoim z tym ubezpieczeniem, przecież nie będzie płacić tyle zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same fatalne wiadomości dziś, godzinę temu przeczytałem o śmierci Pana Zbyszka Wodeckiego, przed chwila informacja o przegranej tygodniowej walce o życie jednego z moich ulubionych zawodników Moto GP i Superbike Nicky'ego Haydena :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wujek wkurza, który w piątek odebrał nową Sandero i ma z salonu pakiet ubezpieczenie OC/AC za 500 zł i teraz się ze mnie nabija, że ja płace 4 razy tyle. Swoją droga on za nową Dacię dał 45 tys. zł a ja za 10 letnie BMW 37 tys. :D Ja tam myślę, że salon i tak wyjdzie an swoim z tym ubezpieczeniem, przecież nie będzie płacić tyle zawsze...

W 1 roku też miałem za 500 zł a auto było warte prawie 60k ;)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, na pierwszy rok zawsze jest super cena, ja o tym nie wiedziałem, tak to byśmy klikali ubezpieczenie w racie, które wychodziło niedużo więcej niż 3 x 1 rok... bo to co poprzychodziło na drugi rok to dramat...

 

W pierwszym roku zawsze jest pakiet dealerski. W kolejnych latach zawsze trzeba pytać o taki w salonie, bo wiele salonów - marek takimi dysponuje nawet na auta starsze niż jeden rok. Korzystam z takich 6 rok. W ubiegłym roku różnica między takim pakietem a własnym zakupem polisy to 1200 zł u tego samego ubezpieczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ktoś rozpoczął działania by obiekt, a przynajmniej łuki były wpisane do rejestru. Mennica, która jest właścicielem działki przyśpieszyła rozbiórkę. Przyczyniła się do tego również ekipa Warsaw Track, która podobno bezprawnie pobierała opłaty za użytkowanie toru. Ludzie z okolicznych osiedli skarżyli się na ciągły hałas, który dobiegał z ciągłego upalania i teraz się szybko ukróciło. Wjechały kopary i tor przechodzi do historii, a szkoda bo ten obiekt naprawdę robił wrażenie. Mieliśmy tam parę imprez Stowarzyszenia FSO AK i za każdym razem nie chciało się stamtąd wyjeżdżać i tym bardziej jest to przykre.

Niebawem podobno ma zniknąć główna brama Fabryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z okolicznych osiedli skarżyli się na ciągły hałas, który dobiegał z ciągłego upalania i teraz się szybko ukróciło.
Nigdy nie zrozumiem ludzi teraz będa im na osiedlach upalać i co będzie lepiej?

 

Wszechobecny pył :zly: a mieszkam w mieście z dala od czegoś pylącego (podobno sosna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą upałach, bo jak zaczną to telefon na policję i koniec. A na torze mogli ile chcą. Pomysł ze niektórzy wracając po kilkunastu godzinach pracy chcą sobie wypocząć w ciszy a nie suchac jak golf na ręczny zawraca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze niektórzy wracając po kilkunastu godzinach pracy chcą sobie wypocząć w ciszy a nie suchac jak golf na ręczny zawraca.

To trzeba było kupować mieszkanie pod lasem, a nie przy torze samochodowym. Rozwalają mnie kretyni kupujący tanie mieszkania przy lotnisku, czy torze wyścigowym, a potem nagle płacz "że głośno". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze niektórzy wracając po kilkunastu godzinach pracy chcą sobie wypocząć w ciszy a nie suchac jak golf na ręczny zawraca.
a może ktoś wraca po nudnej pracy i właśnie tak chce wypocząć a kupując tańsze mieszkanie przy torze trzeba się zastanowić a nie potem płacz. I lepiej by taki jeden z 2 poopalał na torze niż miał latać jak frog i potem o gówniarze szaleją niech lepiej jadą na tor a najbliższy tor 200km w jedną stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a nie suchac jak golf na ręczny zawraca.

I w tym momencie fani golfa badz wlasciciele (w tym i ja) moga czuc sie urazeni . Nie zapominaj ze nie jeden golf ma wiecej mocy i jest wlasnie porobiony na tor. Wracajac do tematu to teraz ci wlasnie jak to powiedziales wlasciciele golfow co zawracali na recznym bede nadal zawracac tylko po osiedlach, boiskach i skrzyzowaniach a policja u nas jest taka szybka ze zanim przyjada to beda mogli sie tylko rozgladnac i pojechac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.