Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wkurzyła wiadomość od gościa, co kupił ode mnie felgi, że jedna jest mocno krzywa i prostowanie 100zł i chce zwrot tej kasy. Przed wystawieniem kół sprawdzał mi je znajomy, by później nie było takich akcji. Były ok. Poza tym kupujący nie chciał jechać ze mną sprawdzić kół mimo, że mu to wyraźnie w momencie odbioru proponowałem kilka razy, by miał pewność, co kupuje. Wkurzające jest też to, że gdy ja pytałem o koszta prostowania to mi powiedzieli max 50zł. Strasznie nie lubię takich ludzi i takich chorych sytuacji. :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wystawieniem kół sprawdzał mi je znajomy, by później nie było takich akcji. Były ok. Poza tym kupujący nie chciał jechać ze mną sprawdzić kół mimo, że mu to wyraźnie w momencie odbioru proponowałem kilka razy

Szuka frajera żeby sobie tą stówkę odbić z ceny, niestety obecnie norma na allegro/olx. Olej gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie majstrowania zaczęli dojeżdżać.

Zresztą w miarę szybka akcja była. Mam za mały zasięg rąk aby jednocześnie ciągnąć za dźwigienkę i podważać klapkę z tyłu samochodu :D

Nie macie tak że wjeżdżacie i pusto na stacji, zaczynacie tankowanie i zaraz się robi tłoczno za wami? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacz mam. Nic nie daje, bo zamarza mechanizm zwalniania klapki który jest pod klapką (w Civic VII niewiele potrzeba aby on nie zadziałał tak jak powinien).

Ostatnio mocno padało, wody naleciało i nie zdążyło odparować. Zresztą sam wiesz, że jeden dzień padało z rana a już przed południem i w nocy mróz.

Uszczelka przymarzła - ta która jest pomiędzy korkiem a wlewem i od której idzie linka pilnująca żeby korka nie zgubić.

Odkręcając korek nawijałem linkę wokół wlewu (uszczelka kręciła się wraz z korkiem) - do pewnego momentu, bo jeśli bym odkręcał dalej to bym ją urwał.

Podważanie zgrabiałymi palcami pomogło i puściła.

Ale fakt, mogłem na nią psiknąć - tyle że już chciałem jak najszybciej zatankować, zapłacić i odjechać żeby dłużej miejsca nie zajmować :-]

Pewnie każde moje oddalenie się od korka wlewu traktowane by było przez czekających jako ignorancja i niezrozumienie ;)

A uszczelkę oczywiście jak już dojechałem do roboty otarłem do sucha i posilikonowałem APP-em który wożę w bagażniku. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zamarzla także klapka wlewu paliwa, a konkretniej mechanizm, brak możliwości otworzenia,na rezerwie dokulalem się do warsztatu i chłopaki za piwko podgrzali i puściło. W domu naprawiłem, ile ja bym dał za garaż.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Michał82[/ref], ja opłacałem w styczniu już, ale agent mi powiedział, że na miesiąc wcześniej muszą (albo tylko Generali tak działa) przygotować ofertę wznowieniową. Więc w styczniu miałem przedstawioną ofertę przygotowaną przez ubezpieczyciela w grudniu.

Wysyłają to listownie zawsze "jeśli chce Pan przedłużyć bla bla bla". Do mnie akurat nie dotarło, bo idzie zwykłym listem, ale u agenta było wszystko widoczne w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia 2017 znów w górę OC? Jak na złość mi kończy się polisa w styczniu. Ciekawe czy jak pójdę opłacić jeszcze w grudniu, przed końcem roku to coś taniej wyjdzie :o

Kolega ma Focusa z 2015 i babka z ubezpieczeń sama do niego zadzwoniła żeby zrobił właśnie taki myk. Przedłużyć możesz jak jest mniej niż 30 dni do końca polisy.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 13 grudnia też się ciekawie zapisał w pamięci, jakiś ciul zaje..... kołpaki . Oczywiście wszystkie 4 , nawet firmowe nie były tylko znaczek Hondy na środku przyklejony. Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje, jak bym złapał to nogi z tyłka bym powyrywał. Bytom schodzi na psy. Nie wiem czy kupować następne , czy na felach do wiosny jeździć :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 13 grudnia też się ciekawie zapisał w pamięci, jakiś ciul zaje..... kołpaki . Oczywiście wszystkie 4 , nawet firmowe nie były tylko znaczek Hondy na środku przyklejony. Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje, jak bym złapał to nogi z tyłka bym powyrywał. Bytom schodzi na psy. Nie wiem czy kupować następne , czy na felach do wiosny jeździć :o

 

Ja pierdziu ... jaka maskarka. Myślałem, że za takie rzeczy już się nie łapią, ale najwidoczniej komuś prywatnie były potrzebne :/

Pamiętam jak miesiąc po zakupie auta gościu na moich oczach ukradł mi logo z grila. Na moje i jego szczęście nie zdążyłem go złapać (musiałem zbiec z 3 piętra). Złodziejstwa nienawidzę najbardziej i obawiam się, że w optymistycznej wersji miałbym dzisiaj zawiasy, albo bym siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

684268 booohal, też mnie niedługo czeka przedłużenie polisy i nie wiem na co sie szykować. W styczniu 2016 mnie jeszcze ominęła podwyżka, bo miałem kalkulacje z 19grudnia 2015 :D Tobie przeliczali w 2016 już?

Dzisiaj wszystko załatwiałem. Jestem względnie młody, auto stare, silnik 2500cm3 więc myślałem, że będę płakał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lipcu za Forda 2,5l zapłaciłem 320zł więcej. Przedwczoraj pytałem czy mogę zapłacić za Astrę jak w lutym się kończy OC.

J.w. 30 dni przed końcem można. Mówili ze jak płacę 400zł to pewnie z 800 będzie :wallbash:

 

Właśnie kumpel mi pisze, ze za Merive 1,6 zapłaciłw PZU 676zł z ochrona zniżek a w Hestii chcieli 600zł bez ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.