Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

funkoval, chętnie bym przeczytał co kolega ma do napisania. Natomiast potem bym poprosił o źródło, bo zarówno czas wypowiedzi jak i osoba, która o tym poinformowała mogłyby nakierować na to czy jest to prawdziwe.

 

BTW w Turcji też sie fajnie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, Pit_Krk, dziękuję, pozdrowienia Koledzy :)

 

653430 A wiecie, że 500 zł na dziecko jest na kredyt? A czyj elektorat tak bardzo podnosił argument o zadłużeniu Państwa przez PO? Czy apel smoleński jest normalny? Czy Ci ludzie zginęli w obronie ojczyzny? Bo ja w to wątpie. W obronie ojczyzny to giną żołnierze na froncie jeżeli kraj jest bezpośredni zagrożony. Czy normalnym jest, że rządzi prezes partii a nie premier? Czy normalnym jest, że TVP wycina wypowiedź Obamy gdy nas ruga za sytuacje z Trybunałem? Czy normalnym jest, że PiS mówi, że z wypowiedzi Obamy zapamiętał jedynie, że jesteśmy wzorem demokracji? Mi to tu jedzie strasznie Rosją i Putinem. No i na koniec wypowiadający się Jarosław, że to jego brat był prawdziwym przywódcą Solidarności. A biedny brat niestety nie może sprostować słów brata idioty.

A na koniec czy normalnym jest jak mamy Polaka na fotelu szefa UE a PiS go ciągle jedzie żeby nie dostał kolejnej posady? Wiadomo, że nikt z PiSu nie ma na to szans więc chyba lepiej mieć Polaka na stanowisku niż kogoś z innego kraju?

Widzę że Kolega weglus ma tęgi łeb i mocne argumenty, od razu widać że lubi "całą prawdę całą dobę", grubsza dyskusja się szykuje ;-)

Trudno wyjaśnić skąd ten żal że nie mam teraz czasu i nie mogę zmienić planów - dziś cały dzień będę działał w garażu ;-)

 

653432 weglus, weź Ty durny lemingu KODomito przejrzyj na oczy, poczytaj w lepszych źródłach a nie tylko tvn 24 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kamil, co za przemiana ;D Czyżbyś podczas błogosławieństwa Pary Młodej stanął zbyt blisko i przez ten przypadek doszło do oświecenia? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba, która umawia się na odświeżenie lakieru, odstępuje z terminu dzień przed pracami... Chyba skończy się te eldorado dla matołów i niech albo sami sobie dbają o auta albo niech oddają do firmy która bierze 3x więcej za podobną robotę.

 

Kolego, żeby tylko tak robili.

Miałem w kolejce nowego GTE paska specjalnie wynająłem garaż - koleżka zamiast powłoki położył u jakiegoś "pomywacza" wosk. Pisze mi że chętnie skorzysta, ale w okolicach BN :D

Drugi artysta z M5 chce reperować przetarty boczek fotela, regenerować ogólnie skórę w całej kabinie - polerować auto i dołożyć powłokę, i detailing wnętrza. Jak mu piszę że widzę 50 godzin pracy na tym 15 letnim aucie, to mi odpisuje że jestem z księżyca. :D:D:D:D

 

Jeszcze wrócę to zobaczymy co właściciel Temperato czy jemu nie osłabł entuzjazm. Cenę już zna. Wstępnie umówiony jest... :P

 

Na 5 co nawet podjadą pogadać, żadnemu nie brakuje kasy, tylko każdy chce zaoszczędzić. Może jeden będzie klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653535 Widzę że Kolega weglus ma tęgi łeb i mocne argumenty, od razu widać że lubi "całą prawdę całą dobę", grubsza dyskusja się szykuje ;-)

Trudno wyjaśnić skąd ten żal że nie mam teraz czasu i nie mogę zmienić planów - dziś cały dzień będę działał w garażu ;-)

Akurat o elektoracie PiSu można powiedzieć to samo. Tylko oni namiętnie oglądają TRWAM oraz TVP ;)

Chcesz również powiedzieć, że PUBLICZNA lub nazywana obecnie NARODOWA telewizja, która cenzuruje wypowiedź Prezydenta USA nt. sytuacji w naszym kraju jest godna pochwały?

TVN niech sobie robi co chce - jest to prywatna stacja, której i tak nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653594 jest godna pochwały?
653594 której i tak nie oglądam.

A ja kolego oglądam wszystkie programy publicystyczne, informacyjne na jakie mam czas niezależnie od tego w jakiej TV lecą. Nawet Trwam zahaczyłem ze cztery razy. Czemu? Żeby mieć WŁASNĄ opinię na temat danej stacji/tematu/osoby.

Uczepmy się już tej TVP.

Wg. mnie nigdy wcześniej nie było tak rzeczowych dyskusji jak za Kaczora. Czemu? Bo za PO do studio zapraszani byli przedstawiciele lewicy w liczbie powiedzmy sześć osób, a z prawicy jedna, dwie osoby, które były oczywiście skutecznie zakrzykiwane. Z narodowców, Korwina itp. robiono albo pajaców albo niezwykłe zagrożenie dla Polski. Udział w wystąpieniach w TVP PO vs reszta świata było jakieś 100:1. Widziałeś wywiady Lewickiej, Kraśko?

A jak to wygląda teraz to proponuje, mimo znacznej antypatii, zobaczyć samemu. Trzeźwym okiem.

Ucinanie wystąpień, wyrywanie wypowiedzi z kontekstu... Nic nowego. Poprzeglądaj proszę nawet głupi YT, wpisz manipulacja TVP i oceń czy tamta TVP pod tym względem różni się od aktualnej.

Oczywiście manipulowanie, wycinanie, ustawiane wywiady czy dziennikarze o skrajnych poglądach (czy to swoich czy to wymuszonych przez zarząd) to delikatnie mówiąc nic dobrego ale nie wmówisz mi, że ta TVP jest dnem/złem totalnym w porównaniu do poprzedniej.

 

Oczywiście nic do Ciebie nie mam i mam nadzieję, że nie myślisz, że jeżeli Twoje spojrzenie na pewne sprawy jest wg. mnie głupie to mam Ciebie za głupca i vice versa.

 

Aha. I nie lubię Kaczorów, POwców i w zasadzie nikogo z aktualnego sejmu/senatu. Nie ma w tej chwili nikogo kto choćby w, nie wiem, 60% podpasował mi swoim poglądem na politykę. Wszędzie jakieś skrajności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, nie muszę oglądać miliona programów żeby mieć pogląd na sytuację. Wystarczy mi czytanie serwisów informacyjnych, Wydarzenia na Polsacie oraz radio w aucie. Po zachowaniu ekipy rządzącej również można wiele wywnioskować a jest ono tragiczne. O ile nie miałem jakieś złego zdania o rządach PiSu przed rządami PO o tyle teraz mam jak najgorsze zdanie. Gdy wygrali wybory to stwierdziłem "w sumie fajnie. PO już sie czuło za pewnie, teraz PiS troche posprząta, ale wielkich rewolucji nie będzie". Widać myliłem sie. Połączenie funkcji prokuratora generalnego z ministrem sprawiedliwości też bardzo prawe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653606 Gdy wygrali wybory to stwierdziłem "w sumie fajnie. PO już sie czuło za pewnie, teraz PiS troche posprząta, ale wielkich rewolucji nie będzie". Widać myliłem sie.

Tutaj mamy takie samo zdanie.

Ale ja mam lepsze (choć nie najlepsze) zdanie o aktualnej ekipie niż o poprzedniej.

653606 Wystarczy mi czytanie serwisów informacyjnych, Wydarzenia na Polsacie oraz radio w aucie.

Czyli Twój pogląd jest poparty głównie na opinii/komentarzach innych, a mój opieram, a przynajmniej staram się, tylko na tym co ja i jak ja to widzę.

Jeżeli szukam opinii eksperta to na pewno nie na Polsacie, TVN, TVP w radio itp. tylko głęboko, głęboko w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653616

Czyli Twój pogląd jest poparty głównie na opinii/komentarzach innych, a mój opieram, a przynajmniej staram się, tylko na tym co ja i jak ja to widzę.

Jeżeli szukam opinii eksperta to na pewno nie na Polsacie, TVN, TVP w radio itp. tylko głęboko, głęboko w internecie.

Nie tylko na opiniach i komentarz, ale w głównej mierze na przekazywanych tam informacjach, bo informację również przekazują. Nie jestem jakimś półgłówkiem żebym nie potrafił przefiltrować informacji ;)

 

A na szukanie głęboko w internecie nie mam zwyczajnie ochoty i czasu. Wole sie zajmować pracą nad tym żebym w przyszłości nie musiał być zależy od ekipy rządzącej i tego czy mi podniosą podatki czy dadzą 500zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653619 Nie jestem jakimś półgłówkiem żebym nie potrafił przefiltrować informacji ;)

Tego nie powiedziałem. Ale patrząc na Twoje posty widzę siebie gdy miałem 17-22 lata. Później zacząłem filtrować bardziej ;)

653619 Wole sie zajmować pracą nad tym żebym w przyszłości nie musiał być zależy od ekipy rządzącej i tego czy mi podniosą podatki czy dadzą 500zł ;)

No to jest akurat najmądrzejsze co można zrobić :good: Niezależnie od tego, kto rządzi i jakie mamy czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653620 Tego nie powiedziałem. Ale patrząc na Twoje posty widzę siebie gdy miałem 17-22 lata. Później zacząłem filtrować bardziej

Ale ja nigdzie nie napisałem, że to powiedziałeś ;) Przekroczyłem jakiś czas temu podaną przez Ciebie górną granicę, ale dalej mam 2 z przodu i jeszcze przez pare lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653575 Na 5 co nawet podjadą pogadać, żadnemu nie brakuje kasy, tylko każdy chce zaoszczędzić. Może jeden będzie klientem.

Dlatego od teraz jak komuś zaśpiewam cenę a ten wykrzywi ryj to powiem żeby sam skompletował kosmetyki i narzędzia. Do tego robocizna (oraz wiedza jak postępować) to poczekam aż ktoś dobrze zepsuje auto i obejrzę je.

Znam jednego, który postanowił przeprowadzić "polerkę lakieru"- kupił gąbki z gwintem, pasty (chyba Koch'a, akurat lipy nie brał), po tygodniu przyjechał do sklepu z reklamacją bo mu lakier uszkodziły produkty. Sprzedawca zapytał się czym polerował a ten na to, że szlifierką kątową :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653638 przedawca zapytał

Mógł zapytać czy używał mózgu... :roll:

Ja rozumiem, że każdy uczy się na błędach ale ja bym nie podszedł do lakieru samochodowego bez obejrzenia choćby kilku filmików na YT czy przeczytania kilku zdań na jakimś forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.