Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety padła turbina w moim wozidle. Smutne to i kosztowne ale trudno, spodziewałem się. Dzwoniłem w kilka miejsc w okolicy, w większości po umówieniu auto robią w ciągu jednego dnia (demontaż, regeneracja i montaż). Ale głupi pomyślałem sobie zawiozę do "swojego" mechanika, jest przynajmniej na miejscu, różne pierdółki już u niego robiłem więc mam większe zaufanie. I co? I od poniedziałku czekam na auto, podobno ma być jutro :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynka 5-7 lat wparowała na przejście na czerwonym :zly:

Ja akurat stałem na środkowym pasie ale koleś z lewej dobrze rozpędzony był. Pewnie widział, że coś nie tak bo nie ruszyłem mimo zapalenia się zielonego światła, do tego trąbiłem, żeby zatrybił, że coś nie halo. Ledwo, ledwo ale wyhamował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli że nie można stosować na zniszczonych podłogach, to podłoga jest 3 miesięczna i nigdy nie była woskowana w żaden sposób, zniszczona także nie jest. Próbkę również zrobiłem w mało widocznym miejscu i tam wyszło ok. Możliwe że ja coś spieprzylem, mało istotne, pozbylem się tego dziadostwa i położyłem profesjonalny środek.

Niezabezpieczonych w jaki sposób ?Więc po co usuwać poprzednia warstwę?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.