Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie poczta zaskoczyła. Zamówiłem na alle gałkę zmiany biegów około godziny 17, sklep wysłał ją o 19.30 a paczka przyszła o 13.30 dnia następnego. Była to paczka kurier48. Mega zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poczty trochę handluję na Allegro i nadaję tak od 2 do 6 paczek dziennie. Większość jako priorytety. Na tyle ile wysyłam rzadko się zdążają większe problemy i opóźnienia. Statystyk dokładnych nie prowadzę ale wydaje mi się, że 90-95% paczek dochodzi ściśle w terminie (wysyłam głównie zwykłe piorytety). Temat ich kurierów to jednak osobny wątek i wszystko zależy od tego na kogo się trafi - ja tam swoich wychowałem już. Jedynie uznanie reklamacji na Poczcie można uznać za cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, a co się dziwisz. Miernoty z PiSu widzą, że po przejęciu TV oglądalność siada to próbują łapę położyć tez na radio, żebyś społeczeństwo wszędzie miało styczność z ich debilną propagandą (może przy okazji uda się odmóżdżyć nowe grupy społeczne bo stary elektorat PiSu już wymiera a młodych następców za mało).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary elektorat PiSu już wymiera a młodych następców za mało

PiS ma najwięcej zwolenników wśród młodych. Ponadto elektorat PiS-u jest najbardziej stabilny i rośnie, a nie wymiera. Najpierw spójrz na badania, potem pisz.Twoja wizja, czy też nadzieje niekoniecznie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625269 Najpierw spójrz na badania

Jak mawiał klasyk, są kłamstwa, bezczelne kłamstwa, i statystyki.

Mówię o badaniach realizowanych dla TVN, więc dla Ciebie i Tobie podobnych to powinno być jak prawda jedyna słuszna :) Zresztą o czym my rozmawiamy, prawie 40% głosowało na PiS, więc nie wiem gdzie te statystyki to kłamstwa. Po prostu macie inne wyobrażenia, inne wizje i nie dociera do Waszych rozumków, że ktoś może jednak myśleć inaczej. Pogódź się jednak z faktem, że PiS ma największe poparcie wśród młodych i ma najsilniejszy elektorat. A jak nadal mózg nie pozwala Ci tej informacji przyjąć, to dalej żyj w swoim świecie i myśl, że to wszystko kłamstwa. Tylko że myśleniem faktów nie zmienisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, a co się dziwisz. Miernoty z PiSu widzą, że po przejęciu TV oglądalność siada to próbują łapę położyć tez na radio, żebyś społeczeństwo wszędzie miało styczność z ich debilną propagandą (może przy okazji uda się odmóżdżyć nowe grupy społeczne bo stary elektorat PiSu już wymiera a młodych następców za mało).

Pzdr.

625269 Najpierw spójrz na badania

Jak mawiał klasyk, są kłamstwa, bezczelne kłamstwa, i statystyki.

ps. osobiście dorzuciłbym do tego TV kurskiego..

 

Czyżbyście Manolito77 i ad.am - nie zgadzali się z opinią na ten temat gazety wyborczej (zwanej przez co niektórych gównem)? Przecież, pomimo że już ledwie dyszy, jest wciąż wydawana dla Polaków takich jak Wy! :)

 

http://wyborcza.pl/1,75478,19087125,wyb ... odych.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zgodnie z planem. Wystarczy uświadomić sobie, że hasło "Polska w ruinie" nie było analizą sytuacji a obietnicą wyborczą

Chętnie dołączyłbym do oświeconych, tylko podaj proszę jeden przykład: kto, gdzie i kiedy, z jak zasugerowałeś zwycięskiego obozu politycznego, użył określenia „Polska w ruinie”, jako narzędzia podczas ostatniej kampanii wyborczej?

Nie chciałbym żebyś się zasapał, dlatego jeśli będziesz łaskaw, proszę o wskazanie tylko jednego przykładu, pochodzącego z wiarygodnego źródła.

*

Odpowiem od razu, bo Koledze może to zająć dużo czasu, a szkoda żeby zmarnował sobie weekend - to tanie kłamstwo wyhodowane przez postkomunę. Kłopot w tym że zadziałało, ale na swoich.

 

 

 

Narzekacie na Pocztę a ja pół godziny temu rozpakowałem wczorajsze zakupy z drugiego krańca Polski.

Wybieram Pocztę jeśli tylko jest taka możliwość. Jestem zadowolony z tego jak realizują usługi.

 

 

 

Miłego wieczoru dla wszystkich, zaraz rozpoczynam garażowy weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Manolito77, to co piszesz to chyba niestety tylko zaklinanie rzeczywistości :/ Statystyki pokazują ze to co pisze KingKong, to prawda.

Ludzie w tym kraju są głupsi niż mogłoby się po ćwierć wieku demokracji, wydawać :dontknow::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o wskazanie tylko jednego przykładu, pochodzącego z wiarygodnego źródła.

 

Magiczne słowo "wiarygodne" mieni się wszelkimi barwami, w zależności od tego, z której strony patrzy się na źródło.

 

 

to tanie kłamstwo wyhodowane przez postkomunę. Kłopot w tym że zadziałało, ale na swoich.

 

PiS też jest partią postkomunistyczną. Czasem zastanawiam się, czy aby na pewno "post".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie nie chodziło mi o rozpętywanie kolejnej g... burzy tylko o to że w Polsce zaczyna brakować rozgłośni których można posłuchać nie narażając swojego poziomu IQ na drastyczny spadek:

Eske Rock zamknęli oddziały terenowe i jest tylko wawa i internet

Roxy przemianowali na Rock Radio, zatrudnili Wojewódzkiego i pozwalniali napradę świetnych prowadzących

Z polskiego radia 3 odchodzą ludzie którzy tworzyli to radio

a teraz czwórka

Nie wazne która opcja polityczna ja poprostu widze że próbuje się z nas zrobić baranów którzy będą jadły piły i myślały tak jak ktoś tam sobie wymyslił a wszelkie alternatywne media są przemalowywane

 

Od taka moja mała teoria spiskowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.