Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno się dawać na N przy jeździe w korkach.Skrzynia wtedy nie ma odpowiedniego smarowania z tego co wiem.

Normalnie hamulec na "D".Co kogo to obchodzi czy ktoś ma gorszy dzień w aucie z tyłu?

 

+1☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mnie wkurzają kierowcy, którzy stoją na światłach trzymają nogę na hamulcu. Ledy napieprzają po oczach :thumbdown:

 

A jak ktoś ma wozidełko z automatem? I nie ma np. autohold ?

Hehehe.....nagle większość kierowców jeździ automatami. Aha...... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę automatem ale zwykle z przyzwyczajenia trzymam nogę na hamulcu :-( bo jednak bardziej wpienia mnie dłubanie w jajkach i malowanie się podczas gdy zapala się zielone. I zanim taki agent/ka wbiiije tą jedynkę, schowa puder do torebki to zamiast 10 aut na zielonym przejadą 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mnie wkurzają kierowcy, którzy stoją na światłach trzymają nogę na hamulcu. Ledy napieprzają po oczach :thumbdown:

 

A jak ktoś ma wozidełko z automatem? I nie ma np. autohold ?

Hehehe.....nagle większość kierowców jeździ automatami. Aha...... :lol:

 

Jak się dobrze sprawuję, to czasem żonka użyczy mi autka...to i czasem wyjadę trochę pooślepiać :) :) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze ranne spotkanie chyba z małym dzikiem... :zly: Jechałem do pracy na 6 rano, ciemno, widziałem tylko kątem oka jak coś wbiega mi pod auto... Po sierści jaka została na zderzaku myślę, że to był mały dzik. Prędkość około 80km/h, chyba przeżył bo nie widziałem padliny. Do wymiany zderzak, osłona pod silnikiem, halogen i nie wiem czy coś w zawieszeniu. Sprawdzę na stacji kontroli pojazdów. Wkurzony jestem bo, chciałem kupić business cd do mojego e36, a tu kwota za którą kupiłbym radio pójdzie na zderzak, osłonę itd. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz czas, chęci i nerwy to możesz poszarpać się z zarządcą drogi/nadleśnictwem/kołem łowieckim o odszkodowanie przy załozeniu, że przed miejscem gdzie potrąciłeś zwierzaka nie było znaku informującego o dzikich zwierzętach. Jeżeli był znak to szkoda Twojego czasu.

 

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem kiedyś lisa, który odbił się od mojego samochodu i wpadł na maskę auta jadącego z naprzeciwka. Ja nie miałem żadnych uszkodzeń. Drugi samochód miał wgniecioną maskę. Świadkowałem w sądzie z powództwa tego od zniszczonej maski - finalnie po około roku czasu od wniesienia pozwu przez poszkodowanego sąd zasądził odszkodownie, e tym przypadku od koła łowieckiego. A czy wypłacili i kiedy to nie wiem bo się juz tym nie interesowałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mnie wkurzają kierowcy, którzy stoją na światłach trzymają nogę na hamulcu. Ledy napieprzają po oczach :thumbdown:

 

A jak ktoś ma wozidełko z automatem? I nie ma np. autohold ?

Hehehe.....nagle większość kierowców jeździ automatami. Aha...... :lol:

Większość to pewnie nie, ale coraz więcej dobrych automatów na rynku, więc na pewno coraz więcej aut z nimi na ulicach. U mnie w firmie ze 300 służbowych jest w automacie, kiedyś tylko manuale. Sam nigdy manuala już nie kupię, chyba że skuszę się na m5 e39;)

A na światłach w manualu noga zawsze na hamulcu, jak inaczej zapewnić płynność ruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
621843 lukwawa, dzięki za radę, znaku nie było. To się stało między jedną miejscowością a drugą, wyleciał z pola.

 

Rozumiem chęć posiadania dodatkowych pieniędzy, ale w czym jest ich wina jak dzik zupełnie losowo wyleciał z pola? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.