Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

a szef wie ze ma obowiązek zapewnuc wodę?

 

Szef napewno wie, że pierwsi do odstrzału idą Ci co się stawiaja, z Kodeksem Pracy w ręku ;)

 

uff, Polska to nie elegancja Francja..

Szkoda ze w Polsce prawo i przepisy czesto dziala tylko w ten sposob "zeby bylo co lamac"..

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek zakład wulkanizacyjny w moim mieście - przyczyną bicia kierownicy okazuje się krzywa felga - oddaje do prostowania w tymże zakładzie + wyważanie wszystkich kół.

 

Efekt zerowy, kierownica dalej bije - oddali kasę.

 

 

Wtorek zakład wulkanizacyjny nr 2 w moim mieście ( polecony przez znajomego ) - okazuje się, że do prostowania są 3 felgi a ciężarków po poprzednim zakładzie po 50g i więcej na każdej z felg. Najpierw prostowanie, później optymalizacja + wyważanie. Lżejszy o ponad 400zł ale w końcu kierownica nie drży przy większych prędkościach. Ciężarki chyba max 15g na jednym kole, ale pewnie duże znaczenie mają badziewiaste Barumy Bravuris 2 na felgach.

 

 

Jakkolwiek - nie mówię żeby felgi odkładać na jedwabnych poduszkach. Ale dosłownie rzucanie nimi i kładzenie frontem do podłogi mnie po prostu rozj..... Moimi o dziwo zajęli się dość łagodnie, ale właściciel Passata na stanowisku obok swoje felgi po takim traktowaniu w zasadzie może od razu oddać do regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład nazywa się Tujko, znajduje się w Świętym Wojciechu w Gdańsku.

Jedziesz obwodnicą Trójmiasta do zjazdu na Pruszcz Gdański i kierujesz się w stronę Gdańska (2km od Pruszcza ).

 

Gdyby bardziej szanowali felgi to bym dał im 4+, a tak to taka naciągania 4.

 

 

Zostawiam link do ich strony ( przed wejściem na stronę załóż okulary przeciwsłoneczne ) - http://www.tujko.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem kupić opony (używki) trafiły się fajne bridgestone run flat,gość przy zakładaniu najpierw poszarpał wewnętrzną część opony po czym stwierdził że chyba ich już nie kupię jak mu pokazałem rozdarcie którego rzekomo on nie zauważył :shock:

Następnie obtarł mi polerowany rant i go porysował szmatą ścierając wazelinę po czym posypały się słowa na ch i ku,moja noga więcej nie postąpi w tym partackim zakładzie gdzie mogą jedynie opony do taczek zakładać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bridgestone run flat

 

Te opony to złoooo, miałem w Mercu na 17", strasznie twarde, zwykłe znacznie lepsze, więc wykorzystaj okazję i nie kupuj run flat'ów.

 

West, mam to szczęście że mam taki warsztat 1km od domu, ale na dzień dobry dowiedzieli się że będę zły jeśli coś uszkodzą. Na szczęście w porządku chłopaki i wzięli sobie to do serca :good:

Tak mi zrobili moje koła :)

DSC_0130.jpg

 

A żeby było w temacie, to wczoraj umyłem auto, bo upały, deszczu nie będzie itd a tu masz oczywiście po umyciu musiała spaść mała mżawka i auto znowu wygląda jak przed myciem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyło to jak banki rżną tych co chcą wziąść kredyt z dopłatą MDM :wallbash:. Dzisiaj dostałem wycenę i się okazało że i tak lepiej mieć normalny bez żadnych dopłat, miało być łatwiej dla młodych a się okazało że tylko podsunięto banką kolejny powód na podwyższenie marży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, współczuje :) Widzisz był temat o poparzeniach słonecznych ale poleciał do kosza bo kogoś to zagilgotało gdzie niegdzie...

 

cz@rek, my z żoną liczyliśmy te kredyty na początku roku. Okazało się mieć samemu ok 10% wkładu własnego i już przebijasz grubo ofertę z dofinansowaniem. Pani nam podpowiedziała, że przy 15% wkładu to już różnice na całym okresie kredytowania (chcemy 20 lat) mogą sięgać ponad 30-40tyś zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład nazywa się Tujko, znajduje się w Świętym Wojciechu w Gdańsku.

Jedziesz obwodnicą Trójmiasta do zjazdu na Pruszcz Gdański i kierujesz się w stronę Gdańska (2km od Pruszcza ).

 

Gdyby bardziej szanowali felgi to bym dał im 4+, a tak to taka naciągania 4.

 

 

Zostawiam link do ich strony ( przed wejściem na stronę załóż okulary przeciwsłoneczne ) - http://www.tujko.pl/

Hehe bo Tujko też jest dobry w regeneracji, to sobie musi robote czasem załatwić :P A tak serio warsztat godny polecenia, ale tani nie jest.

Co do dbania o felgi, zdarzyło mi się w Nirfi na morskiej 316 jak przekładałem opony to był kawałek skóry podkładany pod łyżkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MDM co był dwa lata temu to jeszcze był dobry program, ja wtedy kupiłem mieszkanie i nie żałuję. Płacę około 450 złotych raty miesięcznie więc jest bardzo dobrze :)

Ten obecny program MDM jest niestety bardzo do d*py :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bridgestone run flat

 

Te opony to złoooo, miałem w Mercu na 17", strasznie twarde, zwykłe znacznie lepsze, więc wykorzystaj okazję i nie kupuj run flat'ów.

 

West, mam to szczęście że mam taki warsztat 1km od domu, ale na dzień dobry dowiedzieli się że będę zły jeśli coś uszkodzą. Na szczęście w porządku chłopaki i wzięli sobie to do serca :good:

Tak mi zrobili moje koła :)

Obrazek

 

A żeby było w temacie, to wczoraj umyłem auto, bo upały, deszczu nie będzie itd a tu masz oczywiście po umyciu musiała spaść mała mżawka i auto znowu wygląda jak przed myciem......

 

 

 

Chcesz mi powiedzieć, że rzucili placzkiem po oponkach? :D

Jak od moich majstrów wyjechałem to prosto na bezdotyk i koła do mycia.

 

 

Mess W sumie nigdy się nie dowiesz czy Cię w konia nie robią, stałem przy maszynie i widziałem, że koła faktycznie biją - a wcześniej to samo działo się na kierownicy. Po naprawie jest super, ale ile powinni "skroić" a ile skroili to już niech pozostanie tajemnicą. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.