Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widzę tak: kurierowi się pudło spie...ło z samochodu, wyciągnął trochę kartonik dla oka, dostarczył ci i sam też szybko spie....ł zeby nie było przypału.

Następnym razem oglądaj dokładnie przy nim a jak coś zauważysz nie tak z opakowaniem to ma czekać i otwierasz przy nim.

Kiedyś otworzyłem przy kurierze kołpaki i....pierwszy na górze połamany. Kazałem mu to zabierać z powrotem. Następnego dnia miałem je zabrać do Niemiec. Potem się szarpałem o zwrot kasy ze sprzedawcą. Skończyło się na sporze przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie sytuacja na drodze mnie dziś spotkała

 

 

Pan na rowerze nawet nie myślał się zatrzymać, lekko zwolnił, zaczął mamrotać coś pod nosem i pojechał na wprost ;)

 

dobrze że na Ciebie trafiło, trzeba będzie uważać na tego dziada....żeby nie zrobić z niego placka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega męczący kac w połączeniu z nawrotem refluksu . Zdycham jak kot.

Ale okazja była szlachetna bo jak to się mówi dziecko nie opite bywa chorowite .

Córa kumpla napewno będzie zdrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega męczący kac w połączeniu z nawrotem refluksu . Zdycham jak kot.

Ale okazja była szlachetna bo jak to się mówi dziecko nie opite bywa chorowite .

Córa kumpla napewno będzie zdrowa

Skąd ja to znam, moja chrzesnica na pewno będzie zdrowa, tyle wódki nigdy nie wypilem , dwa dni dochodzilem do siebie.

 

A co do tematu wkurza mnie pogoda, przez którą ciągle auto mi zamarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos sie sypie to po calosci.

Szykowalem przyczepe na wyjazd do Polski.

Znalazlem wyczuwalny luz na tylnej osi po prawej stronie (po podniesieniu lozysko wyje przy obracaniu kolem)

Za to na przedniej osi (ta sama strona), kiedy chcialem pokrecic kolem przez rekawice przebily mi sie druty z opony.

Scielo mi caly wewnetrzny brzeg opony. Co dziwne lozysko jest glosne, ale zero luzu.

Zmienilem opone w przyczepie i juz zupelnie nie wiem co mam o tym myslec.

Owszem scieta od wewnatrz, jednak nie na calym obwodzie.

Miejscami jeszcze sporo bieznika, a w innych miejscach druty.

Lozyska, wadliwa opona, os??? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 dniach stania wsiadam i nie idzie odpalic :( ehh

kreciła ale nie cholery nie chciała załapać ;/

Az wkoncu akumulator padł.

Nie wiem co jest jak jezdze codziennie to pali dosłownie od strzała, a jak postoi dłuzej to czasami coś ugryzie i nie chce załapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest starta miejscami to stawialbym na opone.

W takim przypadku po zdjeciu jej z felgi powinno ja powyginac.

Nawet nie bede jej zdejmowal

Cale kolo kosztuje 150 pln a za opone chcieli 130 ;)

Tak czy inaczej lozyska do wymiany.

Jesli sie okaze, ze to jednak wina np, wahacza osi to kasa wywalona w bloto, bo nowe osie sa razem z piastami :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1157_1111912585507737_3345993578617826336_n.jpg?oh=4baf0f0d29e450491f9838d35eb8151e&oe=56FC6CBA

 

13 Stycznia 6:50 czekając na wjazd do firmy. Auto stoi na poboczu, trzy auta za mną autobus wyprzedając akurat jebut w moje :?

 

Oczywiście zero reakcji i dopiero jak go dogoniłem i zajechałem mu drogę ogarnął o co chodzi.

Drzwi porysowane, wgniecione, całe lusterko śmietnik. A był niemalowany Jaguar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy poczuł czy nie, aczkolwiek starszy facet raczej w porządku jak się później okazało. Mamy tu jakiegoś speca od ubezpieczeń ? Ciekaw jestem na jaka wycenę mogę liczyć i na co uważać. Płaci Warta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem nie jestem ale...powinni ci policzyć drzwi do wymiany plus malowanie. Jeśli nie ma zamienników to policzą koszt z ASO.

Jesli będziesz uważał, że wyliczyli ci za mało możesz się odwołać, nie zgodzić z wyceną...bo rozumiem, że będziesz chciał gotówkę i kupisz używane w kolorze..?

Nie wszyscy o tym wiedzą ale należy się też dodatkowa kasa za utratę wartosci auta powypadkowego/pokolizyjnego czyli naprawianego. Upomnij się o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj jedno auto z nawet nie roczną ceramiką z jednego z poznańskich studiów. Pierwsze nowe rysy na masce i słupkach to pikuś, ale że korekta zrobiona na (prawie) całym aucie, a progi całe w swirlach że ze szczotkowanym aluminium idzie pomylić to już lekkie przegięcie. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejąłem Audi od użytkownika z blisko 15 000 postów [dc.no] :roll:

Jakimś cudem ten człowiek jak woskował nie zauważył że przytarł zderzak do gołego w jednym miejscu - mowa o obcierce parkingowej, na szczęście nie polerował.

Poinformował też, że wysprzątał "na gotowo" wnętrze: efekty jego pracy możesz sam ocenić w moim W&W ( :? )

 

Morał: Ilość postów na forum detailingowym czy białość ścian w zakładzie detailingowym wcale nie jest wyznacznikiem poziomu prac detailerskich, jak widać na zamieszczonych przykładach... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.