Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Poluje z znajomym na jakiegos kompakta i przeglądając olx i otomoto auta sprzedawają sie w godzinę. Przykład toyota yaris wystawiona o 20.50 o 22 już była sprzedana, dziwie się że ludzie kupują auto po ciemku, w sumie na 90% to był handlarz no ale ciekawe auto uciekło sprzed nosa :/:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, a no widzisz Panie takie czasy. Teraz to by każdy chciał za dnia, pocmokać, 30dni na zwrot bez podania przyczyny, gwaranacje itp :D

 

żartuje oczywiście :P Są ludzie, którzy sie nie przejmują i kupują. Jak sie u mechaniora okaże, że gruba kasa do wydania na naprawy to sprzedają po prostu i kupują kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprzedawałem Peugeota 207 2007r. 1.4 benzyna. Mama kupowała nowego 208 więc tego wystawiliśmy na sprzedaż. Auto miało malowany prawy tył (obcierka parkingowa i do zrobienia rozrząd oczywiście te informacje zostały zawarte w ogłoszeniu) trzeba było też pomyśleć już nad oponami letnimi (zimowych brak). Po 2 minutach miałem pierwszy telefon z tekstem: "już jadę...." zanim przyjechał, było ich jeszcze 15. Auto kupował młody chłopak dla swojej dziewczyny ;) po 2 dniach auto stało już w Mysłowicach na giełdzie z dodatkiem +4000zł!!!.

Z ciekawości wpisałem imię i nazwisko oraz adres kupującego w wyszukiwarkę, wynik: P.H.U Auto-Handel XXXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła płyta główna w laptopie Y580.. Dla potomnych : Nie włączać resetowania wskaźnika baterii - zawsze pali Mobo..

Współczuję. Niestety mają bubla na płycie związanego z układem ładowania baterii. Do tego dochodzą cyrki przy próbie naładowania baterii od zera (startuje po paru resetach, bo wcześniej nie wykrywa baterii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem dwóch ogromnych progów zwalniających z kostki brukowej na prostej, nieoświetlonej drodze. Przy prędkości ok. 40km/h zdążyłem tylko przeklnąc i auto wykonało dwa skoki w górę uderzając wszystkim czym się dało.

 

Z zauważalnych uszkodzeń póki co to miska olejowa, obawiam się również o poduszki amortyzatora i sanki, szczegółowa diagnoza we wtorek...

 

 

IMG0004jp_snnwwpx.jpg

 

IMG0010jp_snnwwhe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła płyta główna w laptopie Y580.. Dla potomnych : Nie włączać resetowania wskaźnika baterii - zawsze pali Mobo..

Współczuję. Niestety mają bubla na płycie związanego z układem ładowania baterii. Do tego dochodzą cyrki przy próbie naładowania baterii od zera (startuje po paru resetach, bo wcześniej nie wykrywa baterii).

 

Potwierdzam z tą baterią, parę razy tez mi się tak przytrafilo, ale ostatnimi czasy jest ok. Ja z kolei mam problem z odtwarzaczem dvd bo kupiłem kilka cd action z grami i nie mogę ich zainstalować. Płytę czyta normalnie nawet pokazuje się pasek instalacji ale sama instalacja nie postępuje. Płytki są w porządku bo sprawdzałem na innych kompach, inne płyty np. z muzyką odtwarza normalnie. Macie może jakieś pomysły co z tym może być nie tak? Czy nie kombinować i wysyłać na gwarancję. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, następnym razem (oby nie) w takiej sytuacji awaryjnej w ostatniej chwili dodaj gazu tuż przed progiem. Odciążasz/podnosisz przód i nie ma takiego pie...cia.

Niestety część ludzi w panice wciska hamulec i tak najeżdża na próg czy w dziurę. A potem...mechanik i koszta.

 

Inna sprawa to to czy próg był oznakowany i było ograniczenie prędkości. Jeśli nie, możesz ubiegać się o odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to to czy próg był oznakowany i było ograniczenie prędkości. Jeśli nie, możesz ubiegać się o odszkodowanie.

Progi były dwa i były również dwa znaki ostrzegawcze + ograniczenie do 20km/h przed samym progiem.

 

Ja się niestety zagapiłem i jechałem cały czas z prędkością 40km/h. Droga była prosta, jednokierunkowa i szeroka. Żadnego zabudowania obok, żadnego chodnika i żadnego skrzyżowania... Stąd nagle przed autem wyrosły mi dwa progi, które zlały się z kolorem jezdzni. Było ciemno, padał deszcz i nie było żadnej latarni.

 

Na normalnym progu może nie było by uszkodzeń, jednak tutaj ktoś poszedł w szerokie, długie i wysokie progi z kostki brukowej. Jak tam przejeżdżałem drugim autem dzień później to nawet przy 10km/h z normalnym zawieszeniem mocno się podskakiwało...

 

Oczywiście zawsze w ostatniej chwili odpuszczam hamulec czy to przed przeszkodą czy przed zakrętem - przód w dole to najgorsze co może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowiłem mikrofalówke na oleole, było ustawione bo jest taka mozliwosc ze ma byc dostawa w czwartek. Okzało sie ze przyjechali w piatek.

Kurier wniósł mikrofale + jakas suszarka do włosów kazał podpisać i oczywiście długa bo mu sie spieszy i jak cos to dzwonic to spiszemy protokół.

Efekt, obudowa ochraniajaca jakies tam czesci od suszarki pęknięta ale to powiedzmy mało ważne bo tylko lekko ochraniacz na nią.

Ale sie okazało ze mikrofalówka od dołu jest tak jeb...a ze wgieło obudowe metalową i mikrofala krzywo stoi bo nózka sie wygieła, porysowana w dwóch miejscach, i nierowna "obudowa" bo wszsytkie łaczenia porozchylane bo przesuneła sie cała.

Dzwonie do kuriera z 20 razy i zero odzewu, wiec do DPD i pani ze kurier zjawi sie w Pn spisze protokół i zobaczymy co dalej, Oleole oczywiście ze musze dosłac fotki protokół i 30 dni na rozmaptrzenie reklamacji. Tym samym nie mam mikrofali, stoi mi pudło ktore nie wiadomo kiedy zabiorą ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.