Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Doszedłem do wniosku że chodzenie na wybory jest kompletnie bez sensu. Politycy z natury są oderwani od rzeczywistości, my możemy jedynie zadecydować czy mogą nami rządzić psychopaci czy zwykli wariaci.

 

Cena rocznego postoju auta w "centrum" Łodzi, od lat wahała się w przedziale 1100 - 1200 zł. Moi kochani samorządowcy (koalicja byłej ekipy rządzącej i starych pierników którym nie udało się już na jesieni wejść do parlamentu) podnieśli ją w tym roku do 2500 zł :shock::wallbash::wallbash: . Dla porządku sprawdziłem, jaką propozycję mieli przedstawiciele obecnej ekipy trzymającej władzę - Ci proponowali znieść bilety roczne i podnieść cenę miesięcznego do 500 zł czyli do 6000 zł na rok :shock::shock::shock:

 

Czy Wam też się czasem wydaje, że dla polityków pieniądze to są tylko cyfry na papierze i nigdy żaden z nich nie zastanowił się skąd ludzie je biorą?

 

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/droz ... id,tm.html

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/wyzs ... id,tm.html

 

Z ciekawości, ile u Was kosztuje roczny postój w mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie raz powtarzałem ludziom że zwłaszcza w wyborach samorządowych nie kierować sie partią a konkretnym człowiekiem.

Są niestety partie w których normalnych ludzi to ze świeca szukac i takie mam zdanie co do obecnej rządzącej partii , ale są tez partie ogólnie nie lubiane gdzie zdarzają sie ludzie którzy naprawde wiele dobrego wnoszą...ale temat polityki to temat rzeka...

 

Mnie nie dziś a wczoraj wkur**ło nie tylko wkurzyło to ze zamarzła mi gdzies woda na którymś przyłączu do lokalu i jestem uziemiony a miałem na wielka orkiestre otwierać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile u Was kosztuje roczny postój w mieście?

 

W W-wie płaci się tylko w wyznaczonych strefach płatnego parkowania. Tak jak Kamil napisał, jeżeli jesteś zameldowany w strefie płatnego parkowania i przejdziesz całą papierologię w Urzędzie Gminy to dostajesz plakietkę za szybę i możesz bezpłatnie parować w wyznaczonym obszarze wytyczanym od Twojego miejsca zameldowania - najczęćciej, kilka/kilkanaście parkometrów.

 

Pracując w centrum (strefa płatnego parkowania) cenniki na parkingach na których zostawiałem samochód wyglądały następująco: parking dozorowany przy Pałacu Kultury - około 2300-2500 za cały rok (miesięcznie około 250 zł), parking w podziemiu hotelu Marriot - 200 USD miesięcznie, parking w podziemiu teatru Roma - 700-800 zł miesięcznie, parking koscielny wynajmowany przez proboszcza kościoła Św. Barbary na Ul. Emilli Plater - 300-350 zł miesięcznie. Wszystko ceny brutto. Koszt parkometru - 30 zł dziennie od 8:00 do 18:00. Najtaniej u księdza a i cel szczytniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, dopóki będą debile mówiący, że posiadane samochodu to luksus, jak chcesz jeździć i parkować to płać, można dojechać komunikacją miejską, rowerem bla bla bla to tak niestety będzie.

Najlepsi to są w Łodzi rowerzyści, którym wymalowali pasy, pozwolili jeździć pod prąd. Nie płacą ani grosza na utrzymanie dróg a wywalczyli dużo :D

 

Mnie wkurzyli 2 debile na ekspresówce. Na łuku "nie wydało" i rozwalili przód auta. Auto stało na szczycie łuku w poprzek w połowie na poboczu a w połowie na lewym pasie, 2 mądrali za autem i żadnego trójkąta wystawionego. Dobrze, że nie było nikogo na prawym pasie obok mnie to udało sie ich ominąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

qob, ja mam podłogówkę w całym domu i w połowie garażu (nie pytaj :mrgreen: ) - genialna sprawa :good:

Z tym że w garażu mam dodatkowo spory grzejnik na "specjalne okazje" :) Wszystko działa razem, osobno - jak się chce. Dlatego pytałem czemu podłogówka może wykluczyć grzejnik :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, eee, daj spokój. Niepotrzebnie uderzasz w ten ton. Może poprostu gość koszty ogranicza, bo ogrzewanie tanie nie jest, a zwłaszcza elektryczne ;)

 

Eryczek, namówiłeś mnie. W domu mam sterowanie oddzielne dla każdego pomieszczenia i zastanawiam się, czy nie zrobic w garażu osobno na każde stanowisko. Oprócz tego będzie klima z ciepłym nawiewem i zastanawiam się nad "kominkiem" przy kanapie w strefie "patrz i podziwiaj, jak sobie nawoskowales" :D

 

A w temacie nie mam co pisać, bo mnie już dawno nic nie wkurzyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn zimowy z autolandu zamarzł przy zaledwie -14

No to niedobrze bo też mam z tej firmy płyn... Aczkolwiek mam ogrzewany garaż i na razie nie musiałem dłużej autka stawiać pod chmurką.

 

Ale za to jaki luksus- patrzę przez okno a wiele osób nie może odpalić aut, maski w górę, skrobią szyby etc a człowiek idzie do garażu i nic nie robi :D . Fakt nic za darmo bo 150 zł przez miecha nie moje ale wolę to niż parkować na noc pod mieszkaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padnięty ręczny w bąku żony - 1.4k w plecy na start nowego roku...

ILE?! To Tesla czy co? :D

 

Za grzaną podłogę, to powinni Nobla przyznać :D

U mnie zawsze rozkręcone na maxa. Teraz przebudowuje garaż i się zastanawiam czy i tam nie zrobic :kox:

Na maxa? U mnie było na 3/4 i już sie nie dało chodzić, bo parzyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.