Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

faraon3021, w NL. Rano była łapanka na skutery. Wstawiali na rolki sprawdzić prędkość maksymalną. Było ok więc zaczął szukać czego się da nawet bieżnik w oponach.

Nie miałem drugiej na wymiane, ale powiedzialem że mam 1km do garażu i wymienię a jak nie odpowiada to po drugiej stronie ulicy jest stacja benzynowa i tam kupię i zmienię. Nic go nie obchodziło i każda odpowiedz była zamknij się a jak nie pasuje to do swojego kraju wracaj.

1 mandat brak światła stopu

2 mandat brak światła tylnego

Oba światła w jednej lampie na jednej żarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam z nimi dobrych wspomnień.

Dzwonię zgłaszam kradzież samochodu o 2 w nocy to mówią że mam przyjść rano po 9, ale najpierw się umówić na spotkanie. Po 2 tyg. zadzwonili się zapytać czy może znalazłem swój samochód. :wallbash:

 

Zgłaszam że ktoś przerysował zderzak i nadkole. Pokazałem nawet gdzie są kamery. Zero reakcji. Uznali że od takich rzeczy jest autocasco. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam akurat mi wyrzucilo i mnie podkusilo, że wam powiem, że kurzyło mnie dzisiaj to że zostałem zwolniony z roboty... co ciekawsze przez telefon bo szefa nie ma na miejscu od 3 tyg :P.... ale dlaczego bo podobno kradne w pracy... po stwierdzeniu ze ma nagranie i czy ja chce by zaniosl to na policje i mojej odpowiedzi ze tak i poproszę o kopię zostałem zwolniony... co ciekawsze od znajomego "kierownika" usłyszałem, że szef miał wizje i dlatego mnie zwolnił.... nie ma to jak mile święta ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, w NL. Rano była łapanka na skutery. Wstawiali na rolki sprawdzić prędkość maksymalną. Było ok więc zaczął szukać czego się da nawet bieżnik w oponach.

Nie miałem drugiej na wymiane, ale powiedzialem że mam 1km do garażu i wymienię a jak nie odpowiada to po drugiej stronie ulicy jest stacja benzynowa i tam kupię i zmienię. Nic go nie obchodziło i każda odpowiedz była zamknij się a jak nie pasuje to do swojego kraju wracaj.

1 mandat brak światła stopu

2 mandat brak światła tylnego

Oba światła w jednej lampie na jednej żarówce.

 

Przyznam Ci sie ze trudno mi uwierzyc, zeby nie sprowokowany, pozwolil sobie na takie teksty.

Jesli to faktycznie byla jedynie kwestia zarowki, ja bym nie darowal. Jesli jezyk pozwala, pisz skarge.

Nie wolno mu nic takiego powiedziec, nawet jesli tak mysli. I pewnie trudno mu sie dziwic, patrzac na to co sie dzieje w Europie. On tez jest tylko czlowiekiem i moze miec gorszy dzien. Jesli jednak chcesz mu zepsuc dzien - pisz.

Sam bylem kiedys funkcjonariuszem i znam troche temat "od kuchni".

Takie nerwowe sytuacje sa jednym z powodow dla ktorych mam kamere w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A co w sytuacji gdy mam żarówkę ale jej wymiana wymaga demontażu połowy przodu i jadę właśnie na serwis to zrobić?

 

A co to kogo interesuje? Mandat tak samo się należy. (przepisy są głupie owszem, ale należy ich przestrzegać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dlatego jak mnie złapią to nie będę z siebie robił klowna tylko zmienię i/lub zapłacę mandat.

 

Już nie mówiąc o tym, że brak światła to nie to samo co posiadanie światła, które po prostu nie zostało sprawdzone przez posiadający uprawnienia homologacyjne urząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano była łapanka na skutery. Wstawiali na rolki sprawdzić prędkość maksymalną. Było ok więc zaczął szukać czego się da nawet bieżnik w oponach.

Nie miałem drugiej na wymiane, ale powiedzialem że mam 1km do garażu i wymienię a jak nie odpowiada to po drugiej stronie ulicy jest stacja benzynowa i tam kupię i zmienię. Nic go nie obchodziło i każda odpowiedz była zamknij się a jak nie pasuje to do swojego kraju wracaj.

1 mandat brak światła stopu

2 mandat brak światła tylnego

Oba światła w jednej lampie na jednej żarówce.

Na zachodzie to mają naprawdę jobla na punkcie skuterów. Temat znajomy mi dosyć dobrze- skubańce nawet mają wiedzę jakie są tricki do blokowania elektronicznie modułu (np kombinacja wciskania klamek hamulca, ukryty przycisk czy inne bajery). U nas to tuningujesz 50cc ile chcesz, wstawiasz większy cyl, oprzyrządowanie i tak naprawdę 120km/h lecisz lekko, u nich to strach cokolwiek robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro zrobilo sie potentatem, tylko czekać aż przejma gratkę. Jak powstalo OLX to im masa klientów odplynela, teraz jest ich i robią wszystko platne, a bylo darmowe.

Błąd Allegro i OLX to dwie różne i niezależne firmy! Jedyna rzecz, która ich łączy to wspólny budynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro zrobilo sie potentatem, tylko czekać aż przejma gratkę. Jak powstalo OLX to im masa klientów odplynela, teraz jest ich i robią wszystko platne, a bylo darmowe.

Błąd Allegro i OLX to dwie różne i niezależne firmy! Jedyna rzecz, która ich łączy to wspólny budynek ;)

 

błąd, allegro i olx są cześcia Grupy Allegro i należą do tej samej firmy: Naspers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 latach w Astrze padł GMowski akumulator :/ Po 2 tygodniach stania wczoraj przy próbie otwarcia kluczykiem zaczęła wyć, sprawdzam prąd i ledwie 8V. Po całej nocy ładowania dobił tylko do 10 i koniec...

Dziś wymieniam na Banner Power Bull 80Ah 700A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz wracam z garażu 'na tarczy'. Cholerna śruba koła pasowego w dwulitrowym dieslu BMW jest nie do odkręcenia :wallbash: Urwałem wszystkie pokrętła jakie miałem, zabiłem dwie nasadki i próbowałem nawet drastycznej metody odkręcania śruby rozrusznikiem. A ta dalej siedzi niewzruszona... Myślałem, że to będzie prosta robótka (... miesiąc wódka :mrgreen: ) a tu nic z tego. Kolejnych kluczy nie kupię, bo taki który wytrzyma przekręcanie 1,5-metrową rurą będzie kosztował więcej niż dwie wymiany tego koła w serwisie. :cry:

 

Cokolwiek robię w tym aucie to wiatr wieje w oczy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.