Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

sivy - a nie łatwiej po prostu odpowiedzieć?

ipa na czarnynm lakierze hondy zasycha zanim zdazy usunac paste.

Zmywacz usuwa paste z wieksza łatwością. Po dwoch, trzech delikatnych przetarciach paste usuwa się z panelu.

 

Bzyk pisze:

Ja stwierdziłem, że już nie chcę nigdy w swoim garażu oglądać czarnego Accorda. Lakier rysował się od rękawicy CarPro...

 

 

Dobrze że tylko czarnego

 

Robisz cos nie tak jeśli ci sie rysuje przy myciu. Może to wina sposobu osuszania?

Mi czarny lakier Hondy sprawia przyjemnośc. Chyba kwestia "nauczenia się" obsługi tego lakieru. Kiedys tez sie wkurzałem ale po kilkunastu przypadkach idzie zrozumiec ten lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal pisze:

Nie dotykaj tego IPĄ. Tylko zmywacz.

 

 

A dlaczego?

 

sivy, już wytłumaczył. Ja dodam od siebie, że na tych ultra miękkich pseudo-lakierach IPA jak gdyby reaguje z nimi. Takie są przynajmniej moje odczucia. A zmywacz radzi sobie wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Polska nie jest na tyle bogatym krajem, żeby pożyczać, a tym bardziej Ukrainie, od której tych pieniędzy już nie ujrzymy. Wszystko w ramach "pomocy" i przyjaźni polsko-ukraińskiej. Monopol na lichwę ma już kto inny, my się na tym nie dorobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za nasze pieniądze na Polskich uczelniach studiują takie wynalazki...

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... danku-foto

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... kuratorem#

A dla naszej zdolnej młodzieży nie ma..

Dalej bądźmy dobrymi wujkami dla wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, tak to działa i tyle. Pożyczyliśmy im zaledwie 100milionów €. Nie jest to duża kwota w skali finansów Państwa.

Chat, Ukraina miała wtedy też jakąś awarię/modernizację. Premier Ukrainy nakazał pomóc Polsce jak tylko będzie to możliwe i parę dni później korzystaliśmy z ich prądu przez pewien czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, nie jesteśmy aż tak biedni jak próbuje nam sie wmówić to raz. Dwa to aspirujemy a nawet jesteśmy określani mianem lidera w regionie. Taki lider ma swoje obowiązki. Musi pożyczać kasę słabszym, mówić w ich imieniu, dbać o ich interes. Wtedy inne kraje zaczynają się z nim liczyć, kraje którym została pożyczona kasa też mają wtedy inne podejście do swojego pożyczkodawcy.

Poza tym niedługo się złoty pociąg znajdzie więc luzik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa to aspirujemy a nawet jesteśmy określani mianem lidera w regionie. Taki lider ma swoje obowiązki. Musi pożyczać kasę słabszym, mówić w ich imieniu, dbać o ich interes. Wtedy inne kraje zaczynają się z nim liczyć, kraje którym została pożyczona kasa też mają wtedy inne podejście do swojego pożyczkodawcy.

 

Pokazał to dobitnie Petro Poroszenko, odnosząc się do słów Prezydenta Najjaśniejszej Andrzeja Dudy o potrzebie zmiany normandzkiego i mińskiego formatu rozmów dot. Ukrainy.

Ukraina nie potrzebuje zmiany formatu. Mam wrażenie (w tym z rozmów z Ukraińcami na Mazurach - 2 lub 3 pokolenie po akcji Wisła, informowanych na bieżąco przez rodziny we Lwowie i Kijowie) że tam już poukładano, pozamiatano i ustalono strefy wpływów.

 

Radek S. pytając o pompowanie pieniędzy w skorumpowaną gospodarkę trafił w punkt.

 

weglus, nie odczytuj tego jako osobistej kontry, piszę tylko o obserwowanych przeze mnie realiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie staniemy się odrazu USA czy Niemcami. Doprowadziliśmy w swoim czasie do mocnego zainteresowania się sytuacją na Ukrainie, do sankcji nałożonych na Rosję. Ale na rozmowy pokojowe jesteśmy jeszcze za krótcy. Poza tym z Rosją działamy na siebie jak płachta na byka dlatego nie dziwię się, że nie ma nas wśród uczestników rozmów.

Szpice NATO wywalczyliśmy również.

I popieram Poroszenkę. Skoro już tak długo nie ma Polski w rozmowach to czemu miałaby teraz dołączyć? Bo Jędrek chce sie polansować i może jeszcze o sprawę smoleńską zahaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.