Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co uogólniać, część Jordańczyków i Syryjczyków ucieka stamtąd przez wojnę. Ale jak ktoś nie ucieka, tyko próbuje się wbić na chama, to nieładnie. Niemniej, ciężko to rozpoznać kto robi co.

I nie uogólniajcie proszę, znam wielu wyznawcó islamu, którzy są bardzo fajni i dobrze się z nimi pracuje, są wyluzowani, mają praktyczne podejście do życia, no fajni ludzie. Nie chodzą w turbanach, nie noszą bomb w plecakach ;)

I znam ogromną ilość "białych", z którymi się żyć nie da... A nawet głupi są.

 

Bardziej cenię mądrych ludzi niż wyznawców którejś konkretnej religii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszystkich, 1 na 99 ludzi wyznających islam o kolorze skóry podobnej do brudnej uczciwie pracuje. Polacy na imigracji w większości pracują,często wykonując zawody, których inni nie chcą wykonywać

Amen.

Od nastu lat przygladam sie z bliska, afrykanskiej emigracji.

Jesli Polska pojdzie droga podobna do Francji (ich bylo stac, zeby splaciac kolonialne dlugi) ... trzeba bedzie pomyslec, o innym ciekawym miejscu na emeryturke :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci o innym kolorze skóry, który wyznają Islam nawet nie myślą pracować, im się wszystko należy

 

Zapewniam, że takie podejście charakteryzuje sporą grupę Polaków, katolików.

Tego to jeszcze nie grali żeby Polak najeżdżał na Polaków broniąc Arabów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżam? Bronię? Proszę raz jeszcze przeczytać moją wypowiedź. Nigdzie nie użyłem zwrotów wartościujących ani nie porównałem jednej grupy osób do drugiej. Pokazałem natomiast, że argument jest - delikatnie mówiąc - chybiony, bo zarzuca jednej grupie cechy czy zachowania, które są w pewien sposób uniwersalne dla pewnego sposobu myślenia, a nie specyficzne dla omawianej grupy.

 

Sypanie stereotypami czy podawanie wątpliwej jakości 'danych statystycznych' (jaka grupa badana, jakie środowisko, w jakim kraju/systemie) nie rozwinie dyskusji, podobnie jak nadinterpretacja cudzych wypowiedzi.

 

A jeśli ktoś chce sprawdzić, jak wygląda podejście do życia sporej cześci uprawnionych do głosowania w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, proponuję pobawić się w kuratora społecznego. Pobawić, bo wprawdzie pieniądze z tego są, ale raczej niewspółmierne do włożonego wysiłku i poświęconego na właśiwe wykonanie zadań czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś chce sprawdzić, jak wygląda podejście do życia sporej cześci uprawnionych do głosowania w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, proponuję pobawić się w kuratora społecznego

Moze i znasz ja dokladnie, ale to dopiero jedna strona medalu.

Zapewniam, ze ta druga spodoba Ci sie jeszcze mniej. ;)

Nasze brudy - nasza sprawa. I nikt nie lubi, kiedy inni pakuja mu sie do domu, a kiedy poczuja sie wystarczajaco mocni, wprowadzaja swoje porzadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero jedna strona medalu.

Zapewniam, ze ta druga spodoba Ci sie jeszcze mniej. ;)

Nasze brudy - nasza sprawa. I nikt nie lubi, kiedy inni pakuja mu sie do domu, a kiedy poczuja sie wystarczajaco mocni, wprowadzaja swoje porzadki.

 

1. Nie twierdzę, że mi się perspektywa podoba. To, że się nie afiszuję się ze swoimi poglądami nie znaczy, że ich nie mam lub że nie potrafię obserwować i wyciągać logicznych wniosków. Tyle, że zachowuję je dla siebie.

2. Nasze brudy tzn. czyje? Polskie? Francuskie? Europejskie? Chrześcijańskie? Będziemy mówić o zaangażowaniu Europy i Roaji w konflikt w Syrii? Czy USA w Iraku? ISIS nie powstałoby, gdyby nie pomyślna sytuacja geopolityczna.

 

Dość już polityki na tym forum, EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej granicy by teraz nie wyznaczyc, to poczatek konca Europy.

Europy takiej jaka znamy. :/

Zgadzam się, kultura zachodu zanika.

Przede wszystkim przez to, ze rodzi się nas coraz mniej i dodatkowo nikt nie jest zainteresowany kultywowaniem tejże kultury.

Nie ma "narodowości" bo taki od razu jest anarchistą albo ksenofobem.

Nie mamy dumy narodowej i chyba mało który naród w Europie ją ma... Bo zaraz nietolerancja i wywyższanie się.

Patriotyzm to według TV chodzenie z flagą na pochodach. Ja bym chętnie pochodził z flagą, ale 11 listopada to się boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości to czego się boisz ? Jeśli nie byłeś to polecam przyjść a potem wydawać opinię bo to co pokazują w TV ma się tak do obrazu rzeczywistego jak.. Są oczywiście grupy, które przychodzą tam w poszukiwaniu różnego rodzaju wrażeń ale to jest ułamek całości.. Byłem na kilku Marszach Niepodległości i ani razu nawet przez moment nie czułem się zagrożony. Ilość rodzin z małymi dziećmi też jest co roku coraz większą. Także zapraszam w tym roku :)

 

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana, poniedziałku i 500 m od domu żona miała wypadek. Babsztyl rozpędzony passatem (nie muszę mówić, jaka dziś od rana pogoda) przywalił w stojące w korku auto mojej żony. Golfina w skodę, skoda w mondeo. Na szczęście, żadnych ubytków na zdrowiu.

Tylna klapa, tylny prawy błotnik, prawy przedni błotnik, prawy przód reflektor, i wszystko wokół niego. Drzwi tylne prawe też się nie domykają.... Mechanika z przodu cała, bardziej martwię się tyłem. Wku...a mnie jedynie fakt, że auto full opcja i na liczniku 18.000 :zly:

Ale, najlepsze, że przez 30 min. babsztyl nawet nie wyszedł zobaczyć czy kogoś nie zabił, przejeżdżający się zatrzymywali i pytali. A sieknęła tak,że auto odskoczyło na boczny pas na ok. 50 m. Wyszła tylko sprawdzić jakie ma uszkodzenia na swoim aucie :dontknow: Co za społeczeństwo. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie babie pomyliły się pedały gaz i hamulec, wiesz jak to z nimi - deszcz pada a ona nie wie gdzie włączyć wycieraczki bo na kursie przez cały miesiąc było słońce.

A sierpień był upalny :)

Żonka do babsztyla "rozwaliła mi pani nowy samochód", babsztyl: "mój też był nowy", Policjant odrywając wzrok od dokumentów: "chyba w 2006". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.