Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Po powrocie z pracy na parkingu strzeżonym taki oto widoczek:

 

0FrHIs5.jpg

eXLjbE2.jpg

gIlbFe8.jpg

 

Na szczęście policjanci przechodzili obok i widzieli całe zdarzenie, bo sprawdza stwierdził, że nic wielkiego nie wydarzyło się i próbował odjechać... :acute:

 

Uprzedzając złośliwości auto nie myte od ponad miesiąca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem na urlop kupilem do auta nowe wycieraczki. Przygotowalem szybe, zalozylem wycieraczki i cieszylem sie jazda na urlop w deszczu przez bite 600km. Pierwszego dnia urlopu wsiadam do auta i widze ulotki pod wycieraczkami. Wycieraczki oczywiscie zostawiaja teraz smugi a jedna nie zbiera na odcinku 10cm i na dodatek popiskuje.

Dziekuje za uwage, bo moja luba nie widzi problemu - przeciez to tylko wycieraczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj wkurzyło turbo ... a tutaj po odpięciu rury dolotu przy turbie takie skarby mi wypadły:

tYGQ8atl.jpg

(ośka)

Człowiek chucha dmucha dba, zawsze po szybszej jeździe odczeka niech auto pochodzi, na zimnym nigdy piecem nie poszedł.. a tutaj tak się turbo odwdzięcza :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, Sprzedaj Ty tą Vectre,felerna jakaś :dontknow:

 

Eeee, nie ma tragedii :D

Miałem już w przeszłości bardziej pechowe samochody. ;)

 

Pojeździłem na rowerze, pobiegałem i ciśnienie mi zeszło. Przynajmniej odpryski na masce zniweluje przy okazji tej szkody :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem porywczym człowiekiem to mógłbym tutaj zamieścić każdego dnia większą listę niż zawiera te 217 stron w sumie :)

Nie mniej jednak mnie wkurzyło to, że zarejestrowałem się na tym forum i otrzymałem informację, że jakikolwiek temat będę mógł założyć dopiero po napisaniu 10 postów do istniejących. A więc piszę :) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku abstynencji od picia piwa (postanowienie noworoczne) zostało zniweczone. A wszystko za sprawą sąsiada, który odwdzięczył się za przysługę wciskając dwie butelki pod pachę. I już chodzą po głowie myśli typu "po wakacjach znowu zero browarów"... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak mnie wkurzyło to, że zarejestrowałem się na tym forum i otrzymałem informację, że jakikolwiek temat będę mógł założyć dopiero po napisaniu 10 postów do istniejących.

Czas ten wykorzystaj na czytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, fuck, fuck!

 

Wygrałem w VOX FM wejściówki dla dwóch osób na dwa dni koncertów 26 i 27 czerwca w Energylandii w Zatorze.

 

http://www.festival.energylandia.pl/

 

Ładnie pięknie, ale niestety nie dostałem wolnego w pracy, aby skorzystać z wygranej. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, fuck, fuck!

 

Wygrałem w VOX FM wejściówki dla dwóch osób na dwa dni koncertów 26 i 27 czerwca w Energylandii w Zatorze.

 

http://www.festival.energylandia.pl/

 

Ładnie pięknie, ale niestety nie dostałem wolnego w pracy, aby skorzystać z wygranej. :cry:

 

Coobah współczuję, sam rok temu kupiłem bilety na koncert Marka Knopflera w lipcu i teraz przez różne zawirowania nie wiem, czy dam radę pojechać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escimo ... tak i podczas powaznej naprawy ASO i likwidator uznali ze wymiana jednej lampy i jednego zarnika tez jest w porzadku co wiecej zaraz potem na przegladzie nie bylo nawet zajakniecia sie o to (a zawsze jest obowiazkowa regulacja swiatel za 20 PLN)

 

Zatem przekonac ASO aby w kosztorysie cos wiecej przemycic ... okazuje sie trudna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sardzent, ja od jakiegoś czasu już staram się unikać ASO. Biorę gotówkę i we własnym zakresie naprawię auto. Niestety ostatnio ASO wg mnie to zwykły warsztat z Januszami na pokładzie, a właściciel powiesił certyfikat z napisem "certyfikowany" na ścianie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj wkurzył latający nad moim domem śmigłowiec Sokół. Mieszkam niedaleko lotniska treningowego i wczoraj były chyba jakieś ćwiczenia wojskowe i ten śmigłowiec latał do bardzo późnych godzin nocnych. Kur.......wicy można było dostać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mialo by byc cos wiecej? A pozniej placz ze drogie polisy. Chociarz co do lamp uwazam, ze powinny byc wymieniane obie

 

Ale ja nie marudzę, że nie wymieniono mi przy okazji na koszt TUiR połowy samochodu ... po prostu tutaj

IMG_2436.jpg

wydawało mi się ze konieczne będzie zajedzie się maska, ale okazało się ze nie i kolor tez zgadzać się będzie

 

@escimo Ale ASO ma pieczątkę ASO i zapewnia ciągłość gwarancji bez przepychanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od rana wkurzyła jakąś łajza, która w nocy "zaopiekowała" się tylnym zderzaki służbowego auta, rozdupcając ten zderzak po lewej stronie. A najlepsze jest to, że albo ta łajza, albo pani sprzątająca teren osiedla posprzątała części od zderzaka i gdzieś wywaliła... Żeby chociaż sprawca zostawił kartkę że słowem "przepraszam"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.