Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

siwyjac, ASO czy niezależny serwis, wszystko jedno. Jak nie patrzysz na ręce, to robią jak im się podoba. Najgorzej mają takie osoby jak ja, które czyjeś auto traktują jak swoje i podchodzą do niego w należyty sposób, albo jesteś szykanowany, albo nie dostajesz premii i innych bonusów. Dlatego elektroniką i elektryką w aucie zajmuje się sam, ponieważ jest to mój zawód i wiem jak sobie ze wszystkim poradzić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego obrazka jak dzis jeszce nie widzialem we Francji. Tzn widzialem. Meksykanskie dzielnice w amerykanskich filmach.

Gosc zamowil czesci do auta z dostawa.

Osledle baaaaardzo miedzynarodowe. Motory, skutery, zero kaskow, tablic, smigaja nimi np kilkuletnie dzieciaki.

Wszedzie grile, porozbierane auta i "mechesy" ktorzy cos przy nich dlubia.

I komentarz wlasciciela auta: " ...a tam przy fontannie ta plama to po "obcych" dostali z gladkiej lufy. Dwa trupy".

Europa schodzi na psy :/

Jak sobie pomysle, ze ktos kto kilka tygodni wczesniej, np gdzies w Afryce biegal z kalachem i wycinal cale wioski maczeta, dzisiaj robi zakupy w tym samym sklepie co moja rodzina .... to :zly::wallbash:

Wkurza mnie ta globalna wioska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała wszechobecna tolerancja, poprawność polityczna w każdym aspekcie życia do tego właśnie prowadzi. Za jakiś czas nas arabusy podbiją i będzie płacz przez kilkanaście lat zanim sie nie oswobodzimy.

U mnie w mieście dzisiaj sobie wyszło 2 chłopaków z KFC i pijani cyganie im nastukali bez powodu...

Ale siedzi sobie taki cygan w restauracji z dziećmi, dzieci biegają, żona sie wydziera na swoją matke (bo u nich to normalne, że sie krzyczy tym ich językiem) to sie potem panoszą, bo nikt uwagi nie zwraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał dzisiaj w nocy lepkie rączki i przywłaszczył sobie kratkę prawego halogenu Felicii

 

A nie mogła odpaść? :o

 

:D wiesz gdybym nie miała manii oglądania auta po zaparkowaniu to pewnie by tak było. Jednak odchodząc wieczorem od auta kratka była na miejscu, a rano już nie ;) Zamówione już nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem ogarnąć Renówkę teściów... Otwieram rano bagażnik - pasty są, pady są, IPA jest, cleanery, woski, środki do denkominacji i mycia są, zapas MF jest... Niby wszystko jest... Qźwa -zapomniałem zapakować polerek... :wallbash: Odechciało mi się wszystkiego - nie chce mi się dymać 200 km w obie strony po maszynki. Dzisiaj bro, grill i LB, a jutro - jak mi wqrw na samego siebie minie, umyję im autko i czymś "wybłyszczę"... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz raczej zbędny... Paradoksalnie od warsztatem znajomego lakiernika, gdzie byłem pytać o auta kumpli... Gościu cofal i mi wjechał w przód... Do malowania zderzak, maska i grill

 

[mod=damian]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień, to apogeum zdenerwowania. Najpierw ludzie, którzy przyjeżdżają nad nasz okoliczny zalew wypoczywać, nie idzie normalnie zaparkować, bo stają gdzie im się podoba. Chodź po drugiej stronie rynku są wolne miejsca, ale oni muszą z tyłkiem pod samym sklepem zaparkować. Drugie w sklepie zachowują się jak idioci, nie wezmą wszystkie naraz do koszyka/wózka tylko zajmą miejsc w kolejce i biegają po kolejne produkty. Większość to ludzie przyjeżdżający na rejestracjach KR i SG. W mieście robią z siebie najlepszych kierowców, a jak przyjadą na wieś to sieczka w głowie.

 

Trzecia rzecz to drogowcy, łatający niby dziury smołą i grysikiem, nie wiem jaki jest sens odwalania takiej fuszerki, a do tego ponownie mam całe auto w smole i obiciach od grysiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie dzisiaj mój inteligentny siostrzeniec wpadł na pomysł i dla żartu na mocno zakurzonej masce narysował ...pewnie wiecie co..i to na połowie całej...Po umyciu i przetarciu QD pod światło dalej to widać...uj mnie strzeli bo jutro od rana ręcznie będzie trzeba z tym walczyć megsem UC bo polerki brak... :wallbash::wallbash::wallbash: ... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyły ptaki, które narobiły na auto rodziców. Wczoraj był zrzut, a dopiero dzisiaj popołudniu mama powiedziała mi o tym fakcie :wallbash: Po umyciu zostało przebarwienie... Mam nadzieję, że po ręcznym katowaniu UC puści. Czy na lakier VW jest po co w ogóle zbliżać się ręcznie z UC z myślą usunięcia, a nie maskowania? Auto Passat '14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.