Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

cz@rek, jaki telefon?

 

LG L90 no u mnie w porównaniu do kitkata sygnał wifi częściej się rwie w miejscach gdzie normalnie powinny być 3 kreski, zamienili np klawisze teraz aby wejść w listę otwieranych apek trzeba przytrzymać ten przycisk na lewo od środkowego bo teraz środkowy uruchamia wyszukiwarkę google i jeszcze kilka w gruncie rzeczy pierdół ale jednak denerwujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wąż z szybkozłączkami firmy cellfast i cieknie przy kraniku i koło pistoletu , ehh :/

 

Ostatnio kupiłem w OBI pistolet do podlewania Cellfast ze złączką z funkcją stop, taki:

pol_pl_Pistolet-do-podlewania-z-bezstopniowa-regulacja-zraszacz-pistoletowy-UNI-firmy-Cellfast-1957_2.jpg

 

Świetne wykonanie, ale musiałem poprawić połączenie złączki z wężem bo ciekło. Cały pic polega na tym żeby równo, prosto przyciąć wąż, wtedy nie ma szans aby coś kapało. Warto to sprawdzić Chris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić auto na parkingu :-/

 

355fc618d65ac4bcm.jpg

 

5fc7b380bc75d1c7m.jpg

 

Gdzie na warmii i mazurach ew. w kujawsko-pomorskim znaleźć kogoś kto jest to wstanie ogarnąć i zna sie na "pdr smart repair" ?

witam

Jeszcze nie pozbylem się poprzedniej niespodzianki parkingowe, a dziś po powrocie z centrum na parking taka niespodzianka

 

http://zapodaj.net/e1356f7bcce09.jpg.html

 

Chyba jakieś fatum?

rano byłem na rynku gdzie było ciasno i ciężko było wjechać i wyjechać i nic a na parkingu gdzie ciągnik z naczepą zawroci takie coś? Iść z tym na ac? Czy dac siana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie kur... obcierki przez najczęściej baby, albo dziadków powinny być mandaty z najwyższej pułki- od razu "pińcet", a gdy ktoś spierdzieliłby z miejsca zdarzenia i udałoby się go odnaleźć to zabrać prawko na 10lat. :zly: Można zdawać egzaminy po 150 razy i wtedy taki ktoś to zdał fuksem za 35 razem jeździ nie panujac na samochodem w najmniejszym stopniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latający i hałasujący helikopter, sytuacja w Knurowie, uciążliwy powrót do domu i podżeganie do nienawiści wobec policji...

 

Dodatowo zaczyna się obrywać niewinnym ludziom za śmierć "kibica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić auto na parkingu :-/

 

355fc618d65ac4bcm.jpg

 

5fc7b380bc75d1c7m.jpg

 

Gdzie na warmii i mazurach ew. w kujawsko-pomorskim znaleźć kogoś kto jest to wstanie ogarnąć i zna sie na "pdr smart repair" ?

witam

Jeszcze nie pozbylem się poprzedniej niespodzianki parkingowe, a dziś po powrocie z centrum na parking taka niespodzianka

 

http://zapodaj.net/e1356f7bcce09.jpg.html

 

Chyba jakieś fatum?

rano byłem na rynku gdzie było ciasno i ciężko było wjechać i wyjechać i nic a na parkingu gdzie ciągnik z naczepą zawroci takie coś? Iść z tym na ac? Czy dac siana ?

 

 

Ja wyciągałem jedną wgniotkę tutaj: http://naprawawgniecen.olsztyn.pl

 

i mogę z czystym sumieniem polecić. Myslę, że pan Roman bez problemu wyciągnie Twoje wgniecenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, TO nacudowali :) u mnie prawie tak samo jak było. Lekko graficznie się zmieniły dotykowe przyciski home, lista i powrót a tak to kosmetyka. Co do wifi to fakt gorzej chodzi jak na kit kacie ale ma wyjść jakaś poprawka na to.

 

Co do mojego postu wcześniej o elektromagnesach to w Oryginale z M-Benz za wszystko(wrzucam jakby ktoś kiedyś coś ;) ):

elektromagnes wałka x2 -270zł

uszczelniacz elektromagnesu x2-38 zł

adapter wiązki elektromagnesu(dłuższy aby w przyszłości nie było problemu z wędrującym olejem)x2 - 90 zł

Całość 398 zł to zaszalałem i kupiłem oryginalną rurę dolotu z zaczepami bo moja trochę zmęczona(jest materiałowo jakaś tam i gdzie nie gdzie się przetarła) za 135 zł :D

Tragedii nie ma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie warunki przedłużenia abo w playu...

2 lata temu za S4, które było nowością płaciłem 1400 zł, teraz za S6 w abo droższym o 5 zł musiałbym dać 2050 zł... No paranoja gdzie S6 zaczyna być do wyrwania za 2100-2200 na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo telefonów nie bierze się razem z abonamentem ;)

Lepiej wziąć abonament bez telefonu/przenieść numer(często oferty dla nowych klientów są najkorzystniejsze), a telefon kupić osobno. Można na tym zaoszczędzić niezłą kasę w ogólnym rozrachunku, tylko na początku portfel "boli" jak trzeba na już wyłożyć te 2tys.

 

Ja ostatnio tak robiąc zaoszczędziłem prawie 500zł, teraz przenoszę numer, gdzie za 29zł mam to samo, co w obecnej sieci za 55zł (w przedłużeniu bez telefonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon zawsze można wziąć na raty 50 0% jak jest coś w dobrej cenie-znaczy nie odbiega od cen z allegro.

a nr teraz przeniosłem z redbull mobile do virgin za 29 zł wszystko oprócz mms-ów. 2gb neta rozmowi i sms wszędzie za 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkowanie na parkingach gdzieś kolo supermarketów czy centr handlowych to często prawdziwa zmora .Sam często aż się trzęsę jak parkuje w takich meijscach szczególnie koło starszych aut bo póżniej przychodzi jakaś starsza osoba i mi napierdziela po aucie swoimi dzrzwiami ,bo albo nie widzi albo ma to po prostu gdzieś :/ Już mi jedną wgniotkę na drzwiach takim sposobem zrobił ktoś :thumbdown: A co do playa to mega wkurzające jest w inim często to, że gubi zasięg .... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Bzdury wypisuje gimbaza, ktorej poziom juz dawno przestal mnie szokowac.

Bardziej irytuje mnie TV, a zwlaszcza roznej masci prawnicy i adwokaci.

Dyplomowani imbecyle z parciem na szklo.

 

Co do zasady zgadzam się z Tobą w 100% ale pytanie muszę zadać, co Cię na takie przemyślenia właśnie teraz naszło? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyla dzisiaj felga która oddałem do regeneracji... Okazało się ze jest krzywa i poszła z powrotem do prostowania, po prostowaniu okazało się ze ucieka z niej powietrze (wadliwe aluminium) regeneracja wyszła mnie już ponad 500zl i nie wiec co z nimi robić dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dzisiejsze wkurzenie to informacje o projekcie wprowadzenia kategoryzacji samochodów, zwłaszcza diesli i stworzenia stref "eko". A dopiero co zdążyłem ukochać dieselka, bo wcześniej były tylko benzyny.

ale kasa ma się zgadzać, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.