Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Justyna w zimę nie jeździła, bo swap robiła ;)

relacja wkrótce, stay tuned :D

 

:D jeszcze nie teraz, ale... :kox:

 

no na mieście można się dowiedzieć, że dobrze, że genias sireusza sprzedaje, bo by tolek go objechał :o

 

zobaczymy :D jak nie sprzeda to się zmierzymy ;)

 

Szybki ten Tolek :) Generalnie Tolki/Leony 1m słabe auta do bicia rekordów prędkości, 200 jeszcze ok, spokojnie można lecieć, ale zamykając budzik przy 260 ma się wrażenie, że zaraz rozpadnie się na części pierwsze :D

 

nom, a to zwykłe 1.6 100 KM :D i rozpędzanie go do tej prędkości wcale nie trwa wiecznie. A co do jazdy 260 km/h to zależy w jakim stanie auto, bo znajomy miał Tolka i z tą prędkością spokojnie się jeździło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria wszystko, jedynie kat został wycięty ;)

O to jest niby seria asz? Myślałem, że bezpieczny max to ok 170/380... Chyba, że taka hamownia, która dorzuciła od siebie +15ps i +50Nm. Moc jak po lajtowym sofcie w arl, niuton jak po gtb.

Jaki przelot auta? Nie wiem, siedzi świeże turbo/pompki? Sprzęgła też nie ruszałeś?

Edit. To czeka Ciebie jeszcze montaż customowego coolera, seryjny malutki schowany w nadkolu nie ogarnie w lecie, znajomy po zrobieniu kilku logów przy temp zewnętrznej +15'C miał piekło w dolocie, tylko 80'C :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

211 ori przelot w serwisie sprawdzałem przed kupnem, komp nic nie tykany, pompki nie rozjechane, korekcje gut, 2 właściciel w kraju. Program sami piszemy i miał być mocny, bez większej ingerencji w silnik.Wczoraj była hamowana na 4 biegu, hamownia w sobote kupiona. Wyniki od 183 do 186 KM niuty podobne, także nie sądze, żeby hamownia cos od siebie dała. Jedynie, żeby na 100% być pewnym, to pozostaje wjechać na elekroniczną wagę i co do kg zważyć + 2 ludków po 95kg ;) Ogólnie na a3 forum, zdarzały się serie pod 145km i wyniki po sofcie podobne jak u mnie, wagowo +- 50kg różnicy. Auto ogólnie gniecie w fotel na setke poniżej 8 sec robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter jakie turbo i sprzęgło tam siedzi? Mam też ASZta ale momentu z turbiny ARLa mam dla bezpieczeństwa poniżej 400Nm.

 

Seria wszystko, jedynie kat został wycięty ;)

 

Jak na suszarkę z ASZ to faktycznie wynik ciekawy, zwykle przy 170km już koniec a tutaj wynik jak na ARL. I jeszcze ładnie moment poprowadzony :song:

Gdyby nie to że logo ECUProject to też bym powiedział, że hamownia trochę dodała od siebie .. ale tam Panowie raczej lipy nie robią ( zresztą widać po przebiegu mocy / momentu ) Gratulacje wyniku na serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.