Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A to jakaś markowa, czy marketowa? Zawsze kuszą te przy marketach, ale żal mi CR

 

Stacja paliw przy magazynach Tesco.

Użytkuję HDI, a to też jest Common Rail.

4,5 roku tam tankuję.

 

Szajsu nie ma, bo tankują flotę swoich naczep chłodni i ciągniki siodłowe podwykonawców, którzy te naczepy ciągają.

2-3 lata temu w zimę były sytuacje, że paliwo na pobliskim Shell'u zamarzało, a ropka z Tesco dawała radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie tankuje tylko na bp, dlaczego? Jak chyba 3 lata temu kumplowi samochód stanął i wyciągając paliwo z baku połowę stanowiła woda to podziekowalem... Kupuje na intermarche. Paliwo orlenowskie, a dużo tańsze niż na orlenie :-) jeździ na nim bardzo dużo ludzi w tym też zawodowi kierowcy i nigdy nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne towarzystwo wzajmnej adoracji :)

 

Kajko kłamie!

Piszę tak ponieważ ja i cała masa forumowiczów z KA uważa inaczej.

:kox:

 

Chłopak nazwał rzeczy po imieniu to się po nim przejechali ... myślę, że i tak każdy wyciągnie wnioski z tego wątku sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
myślę, że i tak każdy wyciągnie wnioski z tego wątku sam.

 

Ja również mam taką nadzieję i nie dotyczy to tylko tego konkretnego wątku ale tak ogólnie w życiu ;)

W tym przypadku, komu się uda, ten będzie wiedział kogo poniosło z marketingiem a kto jest kłamczuchem schizofrenikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie tankuje tylko na BP, dlaczego? Jak chyba 3 lata temu kumplowi samochód stanął i wyciągając paliwo z baku połowę stanowiła woda to podziekowalem... Kupuje na intermarche. Paliwo orlenowskie, a dużo tańsze niż na orlenie :-) jeździ na nim bardzo dużo ludzi w tym też zawodowi kierowcy i nigdy nie było problemu

 

 

Tak więc informuję Cię iż BP ma dokładnie to samo paliwo które możesz kupić na Orlenie ...ot BP nie jest jak pewnie wiesz producentem paliw (są w PL tylko Orlen i Lotos ) i kupuje paliwo z Orlenu , ba nawet serwisanci infrastruktury paliwowej pochodzą własnie z Orlenu . Jak zauważysz białe auto serwisowe(najczęściej Ford Transit) na BP, Macro , Tesco i pewnie też Intermarche opisane "Centrum serwisowe" , to podejdź i odklej magnetyczną szarą naklejkę która skrywa znaczek Orlenu , ba serwisanci na ciuchach mają szarą taśma też zakryte znaki Orlenu :-]

To że na stacjach "marketowych" jest taniej ...no cóż to już marketing ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, ależ oczywiście że BP to producent. Tylko nie w Polsce ;) Co do OCS (orlen centrum serwisowe) to co region to obyczaj. W większości Polski mają zlecenie na BP i Carefoury, ale nie wszędzie tak jest. Ba, w wielu miejscach Orlen jest serwisowany przez całkowicie zewnętrzne firmy. Ogólnie to tam taki b****l jest że ho ho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.