Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie zartowałem z tym odpalaniem ;)

Moje BMW mimo, ze juz prawie 3 lata bez ruchu to ma nadal sile palić.Po pół roku stania odpala od pierwszego przekręcenia kluczyka.

 

Jestem spokojny:) ale jak ruszasz eSKĘ to warczę:)

Spoko zawsze mam kłótnie tego typu z żoną.

Dla niej merc to śmieć, a ja to samo mówię o BMW, ale bez obrazy ( BMW też ma fajne modele....., tylko że ich jeszcze nie widziałem:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam takie zdanie, kiedys juz Ci o tym zresztą pisałem.

Mercedes jest o klase wyżej od BMW.

Jakosc jaka teraz jest w np BMW E65, F10 itd to naprawde tragedia jak dla mnie.

Zresztą E38 porównując nawet do W140 to bmw jedynie udaje auto luksusowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skonstruować jakiś sensowny stojak pod mój kontroler Pioneera DDJ-SB. Dostęp do takich akcesoriów jest średni a jak jest to ceny dość wygórowane. Szukałem rozwiązania, które pozwoli mi na wsunięcie laptopa pod kontroler a jednocześnie będzie to w pełni rozkładane aby zmieścić to w plecaku. Dodatkowo miało to być montowane do konsoli w sposób nieinwazyjny.

Tak wyszło to rękodzieło:

 

vaKiDym.jpg?1

 

bJtoes8.jpg?1

 

bTkKVb5.jpg?1

 

Testowe granie zaliczone - kontroler siedzi pewnie, nic się nie buja.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj poprawiły humor zakupy kolejnych mazidełek: Duragloss 601 i 111,QD duragloss slick & shine, Fibra geyona boa,rain X i na deser zapach shiny garage marakuja z czymś tam :P .Teraz czekać tylko na plusowe temp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś humor poprawił wjazd na plac manewrowy szkoły jazdy który poza łukiem nie był odśnieżony :D Z przykrością muszę stwierdzić że w tym roku drogowcy wyrabiają się z robotą gdy posypie ;)

Przy okazji GoPro w plecaku przykleiłem kamerę tu i ówdzie. Trzeba chyba pomyśleć nad montażem doświetlenia :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=ZqV3hn3mIb8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być 8siem było 15....

Z tego co wiem to Basiura cały czas tam nie siedzi, raczej jest pomysłodawcą wszystkiego a szefem kuchni jest Japończyk jakiś aktualnie. Tak czy inaczej naprawdę warto, inne doznania niż normalnych restauracjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.