Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

escimo, nie ma się co wstydzić. Może napisz finalny koszt - będzie w razie czego przestrogą dla kogoś innego, kto być może znajdzie się w podobnej sytuacji. Dzięki temu może ktoś zaoszczędzi trochę mamony na swojej niepewności.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może pierdoła, ale odnalazłem w końcu zaginiony w akcji mini pad urbana do nakładania wosków itd :D

Najciemniej pod latarnią. Wrzuciłem dziada do koszyka z padami a szukałem wszędzie, tylko nie tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, ja miałem jednodniową akcję jak pojechałem do hotelu 3 czy 4 gwiazdkowego. W 5'tkach nigdy nic takiego nie miało miejsca... ale ostrożności nigdy za wiele :)

 

PS. A nie brałes tego ichnego leku na biegaczkę?

 

Odwiedziłem większość krajów arabskich, w tym Algierię, Iran, Sudan, Jemen i 10 innych. Zasada podstawowa: pijemy tylko Pepsi albo Coca colę, leki jeśli już trzeba tylko ichniejsze.

Finał jest taki że, dupa jest cała i dodatkowo od kuracji odrdzewiaczami mamy białe zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura rzeczywiście zacna :good: Do takiego modelu powinni w standzrdzie w bagażniku oprócz trójkąta i apteczki dorzucać komplet składający się z białych spodni, błękitnej/różowej/żółtej marynarki z białą koszulą i jakimiś eleganckimi laczkami dla kierownika....no i karnet na solarium :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białych spodni,

mam

błękitnej/różowej/żółtej marynarki

mam

białą koszulą

też mam

jakimiś eleganckimi laczkami dla kierownika

takimi z długimi czubkami - :D mam

 

To w sumie mamu juz profil demograficzny potencjalnego użytkownika takiego SLa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiły mi nowe lampy. W planie miałem tylko rozkleić stare i umyć szkła, okazało się jednak, że odbłyśnik jest już mocno wypalony, więc nie miało to sensu. Oryginalne Carello są już nie osiągalne, więc wybór padł na TYCe. Jak za śmieszną cenę zakupu, nie sprawiają złego wrażenia. Uzbroiłem je w nowe Tungsramy +120%, jutro montaż. :)

 

 

IMG_20140703_183301.jpg

IMG_20140703_183935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Escimo - niech zgadnę 15k?

 

11 tyś.

Czekam jeszcze na zdjęcia z remontu.

 

Ogólnie kwiatki typu: niewymieniony rozrząd, za który zapłaciłem, zamiast uszczelek wpakowany silikon, połamane elementy, wiązka silnika rzucona luzem za silnik i praktycznie nic nie było dokręcone (np. wózek silnika załapany tylko śrubami, że można palcami go było wykręcić).

A no i najlepsze... pogięta podłoga od spodu, bo po co używać gum na podnośnik, a tym bardziej po co ustawiać na punkty konstrukcyjne skoro można auto targać za podłogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, no to siana kupa. Choć pewnie część z tego to wynik rumuńskich "speców".

Swoją drogą - to chyba już nawet nasi polscy partacze aż takiej masowej kaszany nie odstawiają.

Masakra...

Oby teraz auto jeździło już bez żadnych problemów.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, o ku.. ! A to chyba w ASO robiłeś, że tyle wyszło ?

Bo za tą kasę byś silnik kupił i jeszcze by kupę zostało.

Nie wiem, który masz rocznik ale...nie lepiej było pchnąć uszkodzoną i dołożyć do czegoś nowszego/innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.