Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień morda mi się śmieje, ponieważ umówiłem się w czwartek na przyciemnienie szybek :D

Jakiś czas temu zmieniłem samochód i miałem robić to na wiosnę, ale jak człowiek raz już przyciemni szyby, to później bez nich jest jakoś tak... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odebralem papiery z Hondy, jutro rejestracja i odbior

 

W koncu, bo juz sie doczekac nie moglem

 

Jutro będzie banan jak u dziecka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Sam na swojego czekałem z tydzień, odbiór nowego auta to jest mega sprawa :evil::evil:

 

Ja miałem 2002r Ibizę i nie miałem tych kierunków że 3 razy mrugało,

 

W Octavi typu "golas" też to jest, dziwne że VAG nie daje tego wszystkim swoim autom.

W moim jest to w standardzie i na dzień dzisiejszy bez tego żyć by nie szło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Octavi typu "golas" też to jest, dziwne że VAG nie daje tego wszystkim swoim autom.

W moim jest to w standardzie i na dzień dzisiejszy bez tego żyć by nie szło. :D

 

Właśnie Leon 1M jest ubogi w takie rzeczy mimo face-liftingu i kilku wersją TS,FR itd.

FR wychodził w latach 2004-2005 a nie dostał np.soczewek do lamp czy "płaskich" wycieraczek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Z tego co wiem to w większości VAG'ów z CAN'em da sie funkcje programować

Wystarczy VCDS,interfejs i ilość opcji zależy od ilości bajtów bordnetz'a w danym aucie.

Przykładowo mrugnięcia kierunkowskazów da się zaprogramować od 1 do 5 mrugnięć,albo całkowicie wyłączyć tą opcje jak komuś nie pasuje..itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.