Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jednak wolałbym być biczowany w M3 niż być biczownikiem w eRce

Właśnie tego nie rozumiem. Szanuje, ze jest na to zajawka ale nie rozumiem.

Jak wszyscy się prześcigają że mają pourywane te setne dziesiątki sekund, że w kompotach program jest bardziej zaawansowany niż pierwszy windows, że hothatch jest szybszy od limuzyny i że napewno właścicielowi wygodnej imuzyny jest głupio że wydał 0,5 mln na Sklase, Benka czy Jaga.

 

Otóż nie.

Mnie by to powiewało.

Dla mnie każdy którym ma mniej niż 7 do sety jest szybki a czy to jest 7,2 czy 5,2 czy 4 to mnie to już tak lata, że normalnie przypomina mi się tylko to:

(oczywiście nic personalnie, wiadomo)

 

4-bentley.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gti nie miałem okazji, ale nie lubię przednionapędówek. R niestety też ma większą tendencję do pod niż nadsterowności. Jest przyjemny przy szybkiej jeździe, ale nadal nie prowadzi się go jak BMW i stety/niestety w ogóle nie ma ochoty się nim jechać wolno, bardzo prowokuje do szybkiej jazdy, więc o mandat nie trudno. No i siedzi się strasznie wysoko :/ Reszta naprawdę przyzwoicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.