Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

aka okazja?:)

NIestety, ale raczej na ryku nie ma okazji.

Okazja to może być 0,5% całego rynku. A i to jak jest to bardziej z polecenia ni na placu lub w ogłoszeniu.

Ludzie chyba nigdy sę nie nauczą i już zawsze będą sortować po najtańszych (e60 po 25k, w211 po 25k, czy np avensisa za 17k)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka okazja?:)

NIestety, ale raczej na ryku nie ma okazji.

Okazja to może być 0,5% całego rynku. A i to jak jest to bardziej z polecenia ni na placu lub w ogłoszeniu.

Ludzie chyba nigdy sę nie nauczą i już zawsze będą sortować po najtańszych (e60 po 25k, w211 po 25k, czy np avensisa za 17k)

okazje są, trzeba wiedzieć gdzie i u kogo szukać, chyba, że mówimy o takich okazjach jak ćwierćwieczny mercedes za 16000zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka okazja?:)

NIestety, ale raczej na ryku nie ma okazji.

Okazja to może być 0,5% całego rynku. A i to jak jest to bardziej z polecenia ni na placu lub w ogłoszeniu.

Ludzie chyba nigdy sę nie nauczą i już zawsze będą sortować po najtańszych (e60 po 25k, w211 po 25k, czy np avensisa za 17k)

okazje są, trzeba wiedzieć gdzie i u kogo szukać, chyba, że mówimy o takich okazjach jak ćwierćwieczny mercedes za 16000zł :evil:

Wiele ćwierczwiecznych mietków chciałbym kupić za 16k :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas! Ale to musi zap****ć! :shock:

V8 z BMW e34 540 w trajku:

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/ ... BoxMotoTxt

 

z16884431Q,Trajka-zbudowana-na-bazie-samochodu-BMW-540-E34-.jpg

 

Czy ładne z wyglądu? Kwestia dyskusyjna. Przód jak dla mnie wygląda bardzo fajnie, tyłu już niezbyt ciekawy. Na pewno wrażenia z jazdy w 200% to wynagradzają. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, kwestia czy w ogóle da się nim jeździć.

Większym hardcorem jest Boss Hoss

http://pl.wikipedia.org/wiki/Boss_Hoss

 

Seryjnie produkowany, kilka razy widziałem na Amercian Day. W Polsce jest kilka sztuk.

Wizualnie nie ma podejścia wg mnie do HD

Aleee to nie od końca o to chodzi w tym motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.