Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tommy Lee, no właśnie się zastanawiam :o

 

Tylko jak będą mrozy to już w ogóle będę miał z 350 kucy, jakieś gjeteeły i turboesy będę ganiać :mrgreen:

 

Teraz dojechałem pod szkołę, 8 Ceedów, 3 czarne nowe Viano, kilka nowych A8 i 7mek, w budynku pełno policjantów, pełno smutnych panów ubranych na czarno z łącznością z bazą w uchu :dontknow: Chyba po mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że poniekąd rozpętałem tą dyskusje to już na zakończenie przedstawie swoje zdanie:

Ja podchodzę z szacunkiem do ludzi i tego samego oczekuję od nich. Nie ukrywam, że na ich chamstwo również odpowiadam chamstwem, bo grzecznie nie trafia. Oczekuję też szacunku dla obywatela ze strony służb takich jak policja czy SM. Ale chciałbym również żeby policjant w Polsce nie bał sie staranować autem białego M3 które ucieka, żeby nie musiał strzelać 50razy w powietrze jak mu ktoś ucieka tylko "stój policja" i strzał.

Pis joł, rispekt i takie tam :D

Bez odbioru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótce - obu Panom należy się to wyśmienite odznaczenie.

 

virtuti-cebulari.jpeg

 

Policjantowi bo odezwał się nieadekwatnie do sytuacji (przynajmniej tej, którą zarejestrowano na filmie - nie wiadomo czy przed nakręceniem coś jeszcze było).

Stonodze - za całokształt twórczości (nie twierdzę oczywiście, że skoro urząd skarbowy mu wisi sporo kasy to powinien to odpuścić). Był cebulakiem, jest i będzie...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185.NL-100_SMD_nowe_zdjecie.jpg

 

 

 

 

Kiedyś sąsiad kupił taki mały halogenik 20 W z takimi diodami i świeci to naprawde super, więc idąc tym tropem znalazłem 100W i powiem, że ten świeci jak poj.... :D Mam 2x (NIBY) 50W z pojedyńczym ledem i nie ma to podejścia do tego SMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.