Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

danielek., mi też zrobili na 15 lat - jest jakaś luka w prawie gdzie Starostwo czy ktoś może zdecydować czy przyznać B bezterminowo czy na 15 lat, mi niestety też wlepili na 15 lat g*oje.

 

Blau, C standardowo jest na 5 lat zgodnie z prawem i co 5 lat trzeba przechodzić badania lekarskie i psychotesty i jak jeździsz zawodowo to przeszkolenie do kwalifikacji - na szczęście nie kończy się ponownym egzaminem bo znowu kasa by leciała :wallbash: Zresztą na te badania, psycho i samą wymianę dokumentu może 300zł wystarczy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem w dziale giełda, że chętnie odkupiłbym trochę, bądź cały Armor All Shield, dwóch kolegów się odezwało i odstąpili po trochę, dziś zaglądam do skrzynki a tam :

 

88e2bced42856451gen.jpg

 

3 saszetki Armor All Shield :good: Najlepsze jest to, że nie było podpisanego nadawcy, a stemple wskazują na wysyłkę z Anglii,k tylko skąd tam mieli mój adres ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 psychotesty, ok 100-150 lekarz, 500 okresowy kurs kwalifikacyjny, wymiana prawa jazdy 100. Tak mniej więcej 800-900zł

 

To to już bardziej do tematu co mnie wkurzyło się nadaje :wallbash: Nie dość że wydałem w tym roku około 8000zł na uprawnienia C+E i kwalifikację to jeszcze co 5 lat tyle trzeba będzie wypierniczyć w błoto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a dopisz jeszcze że właściciel firmy transportowej (przyszły pracodawca) będzie starał Cię wyru...ać na kasę przy każdej okazji ... dowiesz się też pewnie iż poprzedni kierowca miał na Twoim aucie duuuużo mniejsze spalanie i pewnie go też walisz na paliwie i sprzedajesz oszczędności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie muszę i to akurat poprawia mi humor bo mam już pewną pracę u znajomego i wiem jakie są warunki itd, drugi znajomy również tam jeździ i jest bardzo zadowolony :good: Kierunek Szwecja, bardzo często 3-dniowy weekend (zresztą każdy w domu), auta nie starsze niż 2008 i mała firma z sześcioma samochodami. odpukać oczywiście, żeby nic poważnego się nie stało to będzie ok. Wiem jak jest w transporcie bo siedzę w tym od kilku lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.