Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kuflik, gratulacje !

 

 

 

Coby nie odbiec od tematu- po dluuuuugich poszukiwaniach kupilem komplet Recaro w bdb stanie za smieszna kase :D

W skórze ? Ja poluję na skórę recaro z mk3 lub mk4 ale póki co mnie nie stać narazie. Na pocieszenie kupiłem sobie z GT mk3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem komplet recaro z mk4, materialowe z czarno-szarym srodkiem z jedna dziurka od papierosa, nawet boczkow nie maja przetartych, z full regulacja w obu fotelach. Dlugo szukalem recaro z mk3 ale patrzac po cenie z sredni stan stwierdzilem, ze kupie od mk4 w 2x lepszej kasie i lepszym stanie ;) pobawie sie z przerobka przedniego mocowania i bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/fajna-beemka-za-ma ... 7i3yx.html

 

"Co do wad to zgubilem dokumenty pod czas przeprowacki, wylamana wkladka zamka i stacyjka zrobiona na krutko, ale normalnie odpala i jezdzi,

z auta ktos przypucowal sobie tablice rejerjestracyjne ale na szybko moge jakjes skolowac i dac w prezencie"

Dobry trolling nie jest zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, Ja praktycznie co kilka dni widzę takich fotografów magików robiących zdjęcia ślubne. Obok kamienicy w której pracuje jest skwerek z fontanna i takim niby pomnikiem w kształcie kuli i raz była taka sytuacja ze pan młody posadził swoja żonę własnie na tej kuli, wyglądało to przekomicznie jakby wysiadywała wielkie jajo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz była taka sytuacja ze pan młody posadził swoja żonę własnie na tej kuli, wyglądało to przekomicznie jakby wysiadywała wielkie jajo :lol:

Widocznie to był taki ich fetysz, który mocno ich kręcił. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.