Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

708437 mazda 2

Tak z ciekawości: co nie podeszło w Maździe?

W moim budżecie mieściła się tylko 1 mazda z używanych. Dość duży przebieg 192tys (ale na bieżąco serwisowana ) ale jednak trochę to też zdecydowało

Nie jestem też mistrzem kierownicy a co dopiero moja kobieta (2 lata nie jeździła ) a widoczność z tyłu mi przeszkadzała... No i zbiornik 30 l też nie zaciekawie. Niby auto z przeznaczeniem do miasta ale czasami będą się zdarzały dłuższe trasy. No i w sumie niepewnie siedziałem w fotelach. Na zakręcie czułem że boki nie trzymają :)

Wsiadłem do tego Hyundaia i poczułem że to jest to czym kobietka może śmigać i udoskonalać umiejętności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę Citroenem na przegląd. Serwis chciał za oryginalny filtr powietrza jakieś bajońskie pieniądze, 60 czy 70 zł. W sklepie znajomego kupiłem - również oryginalny - za 30. :D Jak to nas czasem golą... Ale tutaj kamień do ogródka Citroen Polska, bo doradca w serwisie otwarcie powiedział, żebym sobie kupił w sklepie. Nie miał chyba jednak na myśli oryginału. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę Citroenem na przegląd. Serwis chciał za oryginalny filtr powietrza jakieś bajońskie pieniądze, 60 czy 70 zł. W sklepie znajomego kupiłem - również oryginalny - za 30. :D Jak to nas czasem golą... Ale tutaj kamień do ogródka Citroen Polska, bo doradca w serwisie otwarcie powiedział, żebym sobie kupił w sklepie. Nie miał chyba jednak na myśli oryginału. :D

 

Również oryginalny czyli identyczny jak w serwisie? Potwierdzony nr producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Dobrze, że nie dałeś się oszukać!

Nie liczyłeś, czy więcej nie wyszło Cię paliwo by szukać tego tańszego filtra?

Nie liczyłem. Nawet nie wiem jakie mam średnie spalanie. To znaczy: dość duże, ale niezależnie od tego ile chodzę. Od rana do pójścia do sklepu w południe zjadłem tylko dwie parówki, bułkę, jogurt i wypiłem dużą kawę z mlekiem. Potem popracowałem, zjadłem obiad (filet z kurczaka, kartofle i mizeria) i poszedłem znowu po odbiór części. Do sklepu mam 500 m, czyli w dwie strony 1 km, razy dwa to jest 2 km. Jak myślisz, ile z tego wszystkiego spaliłem żeby pójść dwa razy do sklepu? Tylko nie mów, że nie wiesz, taki mistrz jak Ty musi to wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego co wykupuje to żadna, ale jak kiedyś będziecie likwidować szkodę z czyjegoś OC w jakimś takim TUWie czy innym to zobaczycie jaka jest różnica ;)

Był chyba z pół roku temu temat na różnych portalach, że kilka towarzystw ubezpieczeniowych chce oc traktować trochę inaczej: brać na siebie likwidację szkody jaką ktoś Ci wyrządził na aucie, a potem dopiero ściągać na własną rękę od towarzystwa w którym ubezpieczony był sprawca, w ten sposób jako poszkodowany nie musiałbyś się użerać z "firmami krzak". Ktoś wie czy coś dalej z tego pomysłu wynikło, czy to umarło już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był chyba z pół roku temu temat na różnych portalach, że kilka towarzystw ubezpieczeniowych chce oc traktować trochę inaczej: brać na siebie likwidację szkody jaką ktoś Ci wyrządził na aucie, a potem dopiero ściągać na własną rękę od towarzystwa w którym ubezpieczony był sprawca, w ten sposób jako poszkodowany nie musiałbyś się użerać z "firmami krzak". Ktoś wie czy coś dalej z tego pomysłu wynikło, czy to umarło już?

To istnieje i nazywa się bezpośrednią likwidacją szkód. Oferuje to kilka towarzystw. Tyczy się to jednak tylko tych, z którymi TU poszkodowanego ma podpisaną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.