Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj od rana kolega rozbawil mnie taka rozmowa:

K: I co? Kupiles ta chemie?

JA: Nie jeszcze, nie moge sie zdecydowac, ale do konca tygodnia zamowie ;)

K: Na chuy tak kombinujesz jakbys mial Porsche myc, kup paste tempo i gabke lub irche, do tego jakis szampon z woskiem i bedzie sie blyszczal jak psu jaja.

 

:D

 

Jak myslicie? Posluchac go? :)

Humor poprawiony do konca dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to stawić, ale myślę, żę tu będzie ok.

 

https://goo.gl/photos/svEVdPc9aVoVBSLDA - link do moich zdjęć z tegorocznego Motor Show, zdjęcia słabe bo warunki ciężkie przez oooogrom ludzi. ;) Lepsze takie niż wcale, coś tam widać, zabrakło aut tuningowanych. Enjoy It! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani naprawdę nieprzeciętnej urody. Nawet kobiety robiły jej zdjęcia. Jednak zachowanie niektorych "panów" robiących sobie z nią zdjecia ponizej krytyki. Stałem obok w kolejce do picanto cup i kilka razy usłyszałem jak mówiła do nich: proszę bez dotykania.

 

Mnie zachwyciła jeszcze panie na stoiskach RR, Range Rover i blondynka na VW. Podobna do Charlize Theron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani ze stanowiska KIA rzeczywiście robiła szał, jednak uważam, że gdyby nie była ta skąpo ubrana, nie miała sztucznego biustu, to zainteresowanie już tak duże by nie było. :good:

 

niektórzy ślinili się strasznie, aż było to niesmaczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani naprawdę nieprzeciętnej urody. Nawet kobiety robiły jej zdjęcia. Jednak zachowanie niektorych "panów" robiących sobie z nią zdjecia ponizej krytyki. Stałem obok w kolejce do picanto cup i kilka razy usłyszałem jak mówiła do nich: proszę bez dotykania.

 

Mnie zachwyciła jeszcze panie na stoiskach RR, Range Rover i blondynka na VW. Podobna do Charlize Theron.

XRiiFTF.png

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani ze stanowiska KIA rzeczywiście robiła szał, jednak uważam, że gdyby nie była ta skąpo ubrana, nie miała sztucznego biustu, to zainteresowanie już tak duże by nie było. :good:

 

niektórzy ślinili się strasznie, aż było to niesmaczne...

 

Aż im z brody kapało. A zebys widzial co się działo jak pani siedzaca na Ferrari przebierała nogami niczym Sharon Stone w Nagim instynkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.