Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj kupiony w ciemno szampon FX, jak ktoś pamięta vibovit (zapach takiej chemicznej pomarańczy) to będzie w niebie. :D

Ten pomarańczowy? Zielony rządzi, pomarańczowy nie ma startu ;)

W nostalgii do zapachu raczej nie ma opcji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------------------------------------------

Qty Product Code - Product Name Price

---------------------------------------------------------------------------

1 GT-CSL30 - 30 mL GTechniq Crystal Serum Light

1 GT-EXO-30V2 - 30 mL. GTechniq EXO Ultra Durable Hybrid

---------------------------------------------------------------------------

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSD kupione za całę 29.90 i to na Orlenie :shock::D A w sklepach detailingowych 35 zł :/

Na Orlenie pozapaliwowe rzeczy są tanie. Nawet piwo jest tańsze niż na innych stacjach. Za to na Shellu powariowali z cenami kosmetyków (ale oleje i dodatki paliwowe są tanie - coś za coś), na BP bez promocji też jest nie za ciekawie. Chociaż mi się ostatnio kończyły Paybacki i żeby się nie zmarnowały, wziąłem sobie dressing do kokpitu Sonax Xtreme, który kosztował nominalnie tylko 25 złotych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o jednym Orlenie z mojej okolicy, fakt, ajencyjnym na dodatek. Zresztą już nieistniejącym - zamknięto go w zeszłym tygodniu i przedwczoraj odrodził się jako Moya, pierwsza w województwie śląskim <---- jednak nie - ale to i tak bardzo niepopularna w śląskiem, a również polska sieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

696496 ajencyjnym

W orlenowskiej nomenklaturze stacja ajencyjna to inaczej własna. Czyli ''prawdziwy'' Orlen.

Pewnie chodzi Ci o franszyzę ;)

Ano chodzi.

 

Jakoś to słowo zawsze kojarzyłem z franczyzobiorcą. Tak jak na jednym BP u nas - kiedyś się spytałem na innym czemu tam na bezdotyku jest 45 sekund za złotówkę, a na reszcie - 60 sekund, to pani kierownik stacji powiedziała, że "tam jest ajent".

 

W ogóle dziwne mi się to strasznie wydaje, że Orlen zamknął jedną stację własną, a teraz wyniosła się ta franczyzowa i nie ma swojej tankszteli w 60-tysięcznym mieście, a wspomniane BP ma trzy. To tak na marginesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek w Rangerze uważaj na turbo :) w Niemczech już większość jest na serwisie z rozsypaną turbiną... Kuzyn ma od nowości 30kkm i czeka na nową z anglii, tak samo inni nawet po 5kkm padają. W kuzyna zaprzyjaźnionym Aso w Berlinie mówią że to wada fabryczna albo złego oleju albo za delikatnej turbiny do tego motoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.