Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, tylko że PETA to skrajnie toksyczna organizacja, więc nie wierzyłbym na słowo niczemu co piszą. Ostatnio głośno było o nich z powodu petycji o usunięcie zwierzęcych skór z... TADAM!... gier komputerowych! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie, tylko że PETA to skrajnie toksyczna organizacja, więc nie wierzyłbym na słowo niczemu co piszą. Ostatnio głośno było o nich z powodu petycji o usunięcie zwierzęcych skór z... TADAM!... gier komputerowych! :D

Toksyczna?polecam sjp albo wyrazów obcych.I polecam odniesienie sie do info podanych na ich stronie.Z filmu o psach robisz dygresje na temat gier komputerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, chodzi o funkcjonowanie tej organizacji, która niejednokrotnie albo wsławiała się albo praktycznie terrorystycznymi działaniami, albo co najmniej skrajną głupotą, dlatego też twierdzę, że nic co na ich stronie jest nie można brać na wiarę jako pewnik, tylko sprawdzać dokładnie w innych niezależnych od peta źródłach i dopiero kręcić aferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, chodzi o funkcjonowanie tej organizacji, która niejednokrotnie albo wsławiała się albo praktycznie terrorystycznymi działaniami, albo co najmniej skrajną głupotą, dlatego też twierdzę, że nic co na ich stronie jest nie można brać na wiarę jako pewnik, tylko sprawdzać dokładnie w innych niezależnych od peta źródłach i dopiero kręcić aferę.

Ok, ale źródeł jest wiele, nie tylko Peta.Anyway, jako milosnicy zwierzat ja z zona na ten film sie nie wybieramy, kazdy postapi jak chce. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę że film może być zły i nie mam zamiaru nikogo ewangelizować, tylko wskazuję na podstawowy błąd brania ślepo na wiarę czegoś co peta pisze bez sprawdzenia w innych źródłach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, chodzi o funkcjonowanie tej organizacji, która niejednokrotnie albo wsławiała się albo praktycznie terrorystycznymi działaniami, albo co najmniej skrajną głupotą, dlatego też twierdzę, że nic co na ich stronie jest nie można brać na wiarę jako pewnik, tylko sprawdzać dokładnie w innych niezależnych od peta źródłach i dopiero kręcić aferę.

Ok, ale źródeł jest wiele, nie tylko Peta.Anyway, jako milosnicy zwierzat ja z zona na ten film sie nie wybieramy, kazdy postapi jak chce. EOT

Podobnie postępuję w przypadku filmów, co do których mam pewność, że zostały zrealizowane w okolicznościach niezgodnych z moimi przekonaniami. Np. na film Krauzego o tytule zaczynającym się na literę "s", kończącym się na literę "k", nie poszedłem pomimo rozbrajającej ciekawości. Tutaj takiej pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

693021

Ok, ale źródeł jest wiele, nie tylko Peta.Anyway, jako milosnicy zwierzat ja z zona na ten film sie nie wybieramy

 

Uważaj, to zaczyna brzmieć jak fanatyzm, a to szkodzi.

 

nie zadawaj znaczenia rzeczom bez znaczenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyczką to jest moja żona (wege, schroniska,ratowanie psów itp.), ja w moim mniemaniu jestem normalny, chociaż wszystko zależy od stopnia wrażliwości. Jak ktoś był wychowany na wsi, gdzie zwierzęta domowe jak np. psy mają znaczenie głównie użytkowe, to nie zrozumie nigdy mieszczucha, który potrafi do weterynarza jechać...1700km;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wyposażenia pewnego samochodu BMW na jednej z internetowych ofert. Wśród wielu pozycji wyposażenia znalazła się i taka:

"biksenony z oringami".

Człowiek się uczy całe życie - pojęcia nie miałem, że w lampach swojego auta mam "oringi", które świecą... :D:D:D:D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wyposażenia pewnego samochodu BMW na jednej z internetowych ofert. Wśród wielu pozycji wyposażenia znalazła się i taka:

"biksenony z oringami".

Człowiek się uczy całe życie - pojęcia nie miałem, że w lampach swojego auta mam "oringi", które świecą... :D:D:D:D

Pzdr.

 

Kierunkowskazy też były wymienione? Bo w Bmw były w opcji i nie każdy je brał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ref]wobbjack[/ref], język taki słaby słowo "syf" nie pasuje do profesjonalnego poradnika, i wgl nie spodziewałem się ręcznego, już widzę polerowanie mocno ścierną ręcznie xd

 

Dodane po 29 sekundach:

[ref]KapselK[/ref], pinć minutek CZY EM zielony i do odbioru :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1/4 maski poszło tyle pasty ile normalnie na całe auto. :D No cóż, prawda taka, że dla większości którzy traktują auto tylko do przeieszczania się z puntu A do punktu B nawet to co ten koleś robił będzie abstrakcją, ale to każdy tutaj wie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.