Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wedlug regulaminu

"ZLECENIODAWCA może zlecać usługę w formularzu zlecenia 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Zlecenia nadania przesyłki otrzymane przez GrupaKurierska.pl po godzinie 14.00 oraz w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy będą realizowane następnego dnia roboczego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Składaj zatem reklamację do GrupaKurierska.pl na kuriera że się u Ciebie nie zjawia. Wstrzymaj się jeśli możesz z szukaniem nowego pośrednika bo wyrwanie pieniędzy od dotychczasowego nie będzie łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Franek[/ref], szczerze współczuję środowiska w którym musiałeś się wychować (lub pracy) skoro taką ocenę wyciągasz w pierwszej kolejności...

[ref]KHOT[/ref], Staram się żyć zgodnie z zasadą: "nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... ostatecznie do realizacji sceny nie doszło, zresztą taka lakoniczna wrzutka to nie jest wystarczający argument moim zdaniem.

to nie lakoniczna wrzutka, materiału w sieci jest mnóstwo, chociażby na stronce peta- zastrzeżeń jest znacznie więcej niż tylko zmuszanie psa do pływania w rwącej rzece. Ja jakoś po przeczytaniu materiału, nie zdecyduje się na oglądanie filmu o miłości do psów zrealizowany przy pomocy firmy przetrzymującej zwierzęta w warunkach podobnych do słabych schronisk...

http://www.peta.org/blog/peta-protest-a ... ing-night/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.