Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

[ref=#ff3366]vangsta[/ref], a psikanie co 2 miesiące np Car Pro Reloaded to nie jest pokrywanie powłoką kwarcową? :kox:

 

Zostaje coś na lakierze? No czyli jest powłoka. Zawiera kwarc, no zawiera więc wszystko się zgadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zresztą 2mc jak na reload to bogato:)

A producent zaleza odświeżać cquartza co miesiąc reloadem :)

 

Nie zgodzę się - dokładny cytat ze strony producenta:

"Może być użyty jako zabezpieczenie miesięczne bez powłoki Cquartz"

 

krd, rzeczywiście, w reload'dzie jest kwarc - jak w info od strony producenta;

"Water-based formula mainly composed from special modified Sio2 (Quartz)"

 

Żeby nie robić off-topu, szybko wyjaśnię czemu z tego śmieje: nie uznaję jak ktoś robi z QD " powłoki kwarcowe" - powłoka to powłoka, reload/sealant to reload/sealant.' W innym wypadku czekam na szampon z kwarcem i napiszę przy wystawianiu Ibizy na otomoto że 'zadbana, nanoszona powłoka kwarcowa co tydzień" :D

To trochę jak z modnymi u mnie na wsi teflonami na lakierze - nie wiem w którym monecie jest tam teflon ale Janusze łykną bo fajnie się nazywa albo o "korektach" fareclą no bo to prawie to samo co kilkadziesiąt h pracy nad lakierem z użyciem wielu środków.

 

Przepraszam za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła paczka z ali z ponad 4 miesiecznym opóźnieniem :D

 

No ale przed końcem czasu ochronnego poprosiłeś o zwrot kasy bądź wysyłkę drugiej? Czy jak?

 

 

Nie, nie pisałem o zwrot, to były moje pierwsze zakupy i nie wiedziałem co i jak, a z drugiej strony wartość około 1,4pln ;) aktualnie wszystkie 21 paczek dotarło, niektóre z małym opóźnieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]stawek[/ref], o to to, co w takim przypadku? odsyłasz pieniądze z powrotem chińczykowi czy jak?

 

W sumie żadnej takiej opcji nie ma aby zwrócić pieniądze itp. jedyne co możesz zrobić aby było jak najszybciej to zalicytować ponownie przedmiot i dokonać wpłaty, ale oczywiście musisz mu zostawić wiadomość aby owej przesyłki nie nadawał bo jak załatwia wszystko hurtem to drugi raz poleci do Ciebie zakupiony przedmiot :) Wszystko już zależy od Ciebie czy zwrócisz czy nie. On potwierdzenia nie ma czy Ty to dostałeś zakupiony przedmiot. Choć jak dla mnie to oczywistym jest, iż należało by jednak zapłacić skoro przedmiot dotarł.

 

Mam niestety jeszcze jeden taki przypadek gdzie paczka nie dotarła. Chińczyk również zwrócił pieniądze i w dodatku wysłał drugi raz przedmiot, ale tak jak pisałem wcześniej nadal czekam. Choć z drugiej strony jeśli pieniądze zwrócił to kto wie czy on to w ogóle wysłał :)

W moim przypadku, właśnie z obawy przed takimi sytuacjami zamawiam same mega tanioszkowe rzeczy. Póki co zamówiłem ok 30 przedmiotów (najdroższy za 22zł bodajże) - 1 niedotarł, zwrócone pieniądze.

 

Ps. Swoją drogą zastanawia mnie jakie sprzedawca ma konsekwencje "otworzonego sporu".

W obu przypadkach skorzystałem z tej opcji i sprzedawcy nękali mnie błagalnymi wiadomościami o "zamknięcie/zakończenie sporu" obiecując zwrot kasy. Oczywiście od razu tego nie zrobiłem, dlatego też dostałem kilka/kilkanaście takich wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Prox[/ref], ja uważam inaczej , widać że tu nikt i nic ich nie ogranicza .

Jak do tej pory z całej serii najbardziej podobał mi się dwu odcinkowy wypad , już dawno się tak nie uśmiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam ze poziom tak samo słaby co 2 ostatnie od inki top gear. A już odcinek z Niemiec to w ogóle porażka na godzinę trwania programu chyba 5 minutowy test nsx i koniec....

 

Wyprawy to zawsze były najlepsze odcinki ale nawet ta wyprawa była gorsza patrząc przez pryzmat starszych.

 

A amazon brakiem polskich napisów to się może cmoknąć w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa spoko, a dziś właśnie oglądałem ten z Niemiec i w sumie nic oprocz NSX nie zapamiętałem. Widać że mieli budżet bo dużo wybuchów ale oprócz tego to nic ciekawego.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zauważyliście że to już dawno przestał być program strikte motoryzacyjny o samochodach?

Teraz to program rozrywkowy dla mężczyzn kobitki maja swoja Maje Sablewską która zmieni skarpetki i majtki i nagle olśnienia dostają

My mamy 3 starszych gości którym pewnie większość z nas zazdrości (ja napewno oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.