Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]passtartowy[/ref], nie widzę w tym problemu. Poprawiłem na "owe". ;)

[ref]Donik[/ref], logo jest niby rodzaju nijakiego więc powinno być "owe" - choć może jest jeszcze jakaś inna reguła lub wyjątek ale nie mnie to oceniać. ;)

 

683138 Ale przynajmniej prawdziwy fan Volkswagena

A to nie lepiej mu po prostu kupić Volkwagena? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]_Shadow[/ref], Tip zamówiony tak i Tube z banggood. Przesyłka miała spore opóźnienie wynikające z tego, że producent cofnął partię ze względu na "drain" baterii. Wysyłka z Singapuru via Cypr i dopiero Polska +/- 1,5msc. Udało się go wyrwać za 83zł.

Co do samego świecenia, w pomieszczeniu wrażenia nie robi(porównanie do Olight S10 Baton 400lm). Dopiero na dworze pokazuje pazur. :) Bardzo fajne poręczne świecidełko do kluczyków. Także reasumując jest zadowolenie z towaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie rano sprawdzam temperaturę na zewnątrz bo chciałbym przetestować piane yeti i potem spróbować świeżo zakupionego Rupesa duetto 12 i nowe swissvaxy ale niestety ciągle za zimno . Więc wpadłem na dość głupi pomysł, jako że mam rozkręconą deske snowboardową(Burton hero one są pokryte bezbarwnym lakierem który się mega rysuje) . Więc postanowiłem przejechać ją maszynowo cleanearem swissvax cleaner fluid professional regular. A na koniec wisienka czyli posmarowałem ją sv autobahn i od razu lepiej się człowiek czuje :D

 

 

kropelki:

 

CM5KQ9h.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją emeryturę będzie wyliczało pokolenie, które teraz w dużym stopniu oblało maturę z matematyki.

Liczę na to, że z emeryturą pomylą się na moją korzyść.

Dlatego poprawiło mi to humor. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją emeryturę będzie wyliczało pokolenie, które teraz w dużym stopniu oblało maturę z matematyki.

Liczę na to, że z emeryturą pomylą się na moją korzyść.

Dlatego poprawiło mi to humor. :D:D:D

 

Odnośnie emerytur to Tata właśnie w zeszłym tygodniu wygrał sprawę w drugiej instancji z ZUSem w sprawie obniżenia mu emerytury w stosunku do tego co miał wyliczone.

Jest na emeryturze od 3 lat, miał wyliczoną inną kwotę a jak poszedł to zaczął dostawać mniej niż powinien.

Sąd I instancji przyznał mu rację, ZUS złożył apelację i sąd II instancji podtrzymał wyrok I instancji. Teraz mają mu wypłacić zaległości z 3 lat + ma dostawać co miesiąc pierwotnie wyliczoną kwotę.

Ciesze się bo Tata odzyska część z tego co mu walnęli z mieszkania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685293 Sąd I instancji przyznał mu rację, ZUS złożył apelację i sąd II instancji potrzymał wyrok I instancji. Teraz mają mu wypłacić zaległości z 3 lat + ma dostawać co miesiąc pierwotnie wyliczoną kwotę.

Co za sukinsyny :shock:

Dobrze, że tata nie machnął ręką :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.